Konyhai asszisztens (m/w/d) - Der Birkenhof Spa & Genuss Resort
Konyhai asszisztens (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (kedd-szombat)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white
Icon: michelin-small-fill-white

Commis de Cuisine - Gourmetrestaurant Konyhai asszisztens (m/w/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

Motivált Commis de Cuisine (m/f/d) munkatársat keresünk két Michelin-csillaggal kitüntetett gourmet éttermünkbe, az Obendorfers Eisvogelbe.

Ön fogja támogatni konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos fizetés nálunk természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

  • Befejezett szakácsképzés
  • Előnyt jelent az előkelő vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • A minőségi és higiéniai előírások magas szintű ismerete és tudatossága
  • Kreativitás és szenvedély a konyhában
  • Csapatjátékos és kommunikációs készség
  • Rugalmasság és megbízhatóság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Normálnál magasabb fizetés
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás
  • Személyzeti lakás
  • Személyzeti étkezés és italok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatal, kreatív csapatban
  • Munkavállalói rendezvények és rendszeres találkozók
  • A sport- és fitneszlétesítmények használata
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csúcsmodern munkakörnyezet
  • Fenntartható munka az emberek és a környezet számára
  • Tiszteletteljes együttműködés
2500 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Lapos