Fiatal szakács (m/f/d) - EurothermenResort Bad Schallerbach
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.860 € bruttó

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Leírás

Fiatal séfet keresünk konyhai csapatunk megerősítésére

Az Ön feladatai

- A Chef de Partie támogatása (Gardemanger, Entremetier vagy Roti)

- A félpanziós ellátást biztosító ételek összeállítása a vacsoraszolgálat során

- A büfék feltöltése az esti szolgálat során

- A büféestek előkészítése a látványkonyhában

Követelmények

* Szakácsképzés vagy turisztikai iskola sikeres elvégzése
* Előnyt jelent a konyhában szerzett szakmai tapasztalat
* tiszta, higiénikus munkavégzés
* jó német nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

1860 €
Fizetés típusa
bruttó
az osztrák kollektív szerződésnek megfelelően, túlfizetésre való felkészültséggel
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • WC
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés