Szakács (m/f/d) - Gartenhotel Theresia
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
01.07.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.000 € net

Jungkoch Szakács (m/f/d)

Österreich, Salzburg

A következő nyári szezonra motivált fiatal szakácsot keresünk konyhánk támogatására. A már sok jól képzett állandó munkatársból álló konyhai csapatunkkal együtt változatos, többnyire bio minősítésű és ízvilágú, szemet is gyönyörködtető ételekkel fogod kényeztetni kis és nagy vendégeinket. Büféestekkel, fondue-estekkel és látványfőzéssel egybekötött grill-estekkel minden héten különlegességet kínálunk vendégeinknek. :)

Követelmények

AMIT RÁTOK BÍZUNK

  • Támogassa konyhai csapatunkat az ételek elkészítésében a minőségi szabványainknak megfelelően
  • Az ételek önálló elkészítése és főzése
  • Aktív részvétel új ételek és specialitások kifejlesztésében a főszakáccsal szoros együttműködésben
  • Tiszta és higiénikus munkakörnyezet biztosítása a konyhában
  • Egy konyhai terület átvétele igény, érdeklődés és képesség szerint
  • Az élelmiszerek és konyhai anyagok hatékony tárolásának és készletgazdálkodásának biztosítása - Szükség esetén az élelmiszerek időben történő utánrendelése a séftől
  • Szoros együttműködés a kiszolgáló személyzettel a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében a kiszolgálási órák alatt
  • Rugalmasan helyettesíteni a különböző konyhai területeken a konyhai műveletek zavartalan működésének biztosítása és a csapattagok támogatása érdekében

HOGYAN GYŐZ MEG MINKET

  • Elvégezte a szakács szakképzést
  • Élvezi a főzést és az önálló munkavégzést
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és megbízhatóság
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség és rugalmasság, különösen a munkaidő és a munkaterületek tekintetében
  • Érdeklődés a regionális konyha iránt és hajlandóság új ismeretek elsajátítására
  • Az élelmiszerek tiszteletteljes megközelítése és a higiénia iránti erős tudatosság
  • Ápolt megjelenés
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Nálunk mindenkit egyformán kezelünk. Tekintse meg kedvezményeinket a szálloda általános oldalán vagy weboldalunkon: https://www.hotel-theresia.com/de/hotel/jobs-und-karriere

2000 €
Fizetés típusa
net
túlfizetés lehetséges a tapasztalattól függően
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Ingyenes síbérlés
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Gyermekgondozás
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Háziállat megengedett
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés