Szakács (m/f/d) - Strandhotel Restaurant Seecafe Pichler
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5-6)
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.800 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Kärnten

Leírás

Motivált szakácsot keresünk cégünk számára.

Ön fogja támogatni konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és prezentálásában, valamint a beszerzési/rendelési tevékenységben és a szolgálattervezésben.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban.

A teljesítményarányos fizetés számunkra magától értetődő.

Ne habozzon és jelentkezzen most online.

Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • Az ételek elkészítése és főzése
  • HACCP-irányelveink betartása
  • A konyhai csapat általános támogatása

Az Ön profilja:

  • Szakács szakképesítéssel rendelkező szakács (m/f/d)
  • Ideális esetben konyhai tapasztalat
  • Az élelmiszerek gondos kezelése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Amit kínálunk:

  • Családi vállalkozásunkban teljes munkaidőben
  • Kollektív bér felett és tapasztalattól és képesítéstől függően
  • Hozzáférés a tóhoz és az étkeztetéshez
1800 €
Fizetés típusa
net

Kapcsolattartó személy és cím