Recepciós (m/f/d) - Strandhotel Restaurant Seecafe Pichler
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
17.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5-6)
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.500 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Kärnten

Képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Cégünknél mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • A recepciónk napi rutinjának kezelése
  • Vendégeink érkezésének és távozásának kísérése
  • Szállodánk bemutatása, mint a szálloda első számú kapcsolattartó pontja

Az Ön profilja:

  • Folyékonyan beszél és ír németül
  • Jó MS Office ismeretek és nyitott személyiség
  • Ideális esetben recepciósként (m/f/d) szerzett tapasztalat, de pályakezdőket is szívesen látunk
  • Ön szeret önállóan és jól strukturáltan dolgozni
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
Hotelbuchungsplattformen
Alapvető ismeretek
Channel Management Software
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
MS Outlook
Jó ismeretek
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás (nyári szezon) családi szállodánkban
  • Kollektív szerződés feletti fizetés, tapasztalat és képzettség függvényében
  • Hozzáférés a tóhoz és a vendéglátáshoz
  • Szabadság a szervezésre és a döntéshozatalra a csapaton belül
1500 €
Fizetés típusa
net
heti 5-6 nap; túlfizetés lehetséges tapasztalattól és képesítéstől függően

Kapcsolattartó személy és cím