Kozmetikus (m/f/d) - Krumers Alpin ****s – Your Mountain Oasis
Kozmetikus (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.750 € net

Követelmények

FELADATOK

*A lefoglalt kezelések elvégzése (kozmetika, manikűr, pedikűr)

*Támogatás, tanácsadás és jó érzék a vendégek kívánságaihoz

*Termékeink aktív értékesítése és bőrdiagnózisok készítése

*Relaxáló masszázsok és testkezelések elvégzése

*A kezelések és spa termékek tanácsadása és aktív értékesítése

*Önállóan fenntartja és megvalósítja a rendet és a tisztaságot a munkaterületén

AZ ÖN PROFILJA

*Elvégezett kozmetikusképzés és szakmai tapasztalat előnyt jelent

*Nagyon jó német nyelvtudás, egyéb nyelvtudás előnyt jelent

*Az MS Office magabiztos kezelése előnyt jelent

*Reprezentatív megjelenés és pozitív kisugárzás

*Csapatmunkára való képesség, lojalitás és becsületesség

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

*Karrier és előléptetési lehetőségek

*Fiatal és dinamikus csapat

*Rugalmas munkaidő

*Szállás az egyik személyzeti házunkban

*Ingyenes parkolási lehetőség

*Ellátás: reggeli, ebéd és vacsora (napi 2x meleg étel)

*14 havi fizetés évente

*Hajlandóság a túlfizetésre képzettségtől és tapasztalattól függően.

Innsbruckból vonattal vagy autóval könnyen megközelíthetőek vagyunk.

1750 €
Fizetés típusa
net
KV túlfizetésre való felkészültség tapasztalattól és képzettségtől függően van!

Kapcsolattartó személy és cím