Masszőr (m/w/d) - HUBERTUS Mountain Refugio Allgäu
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

4500 m²-es Mountain Spring Spa fürdőnk szintén elképzelhetetlen lehetőségeket nyit meg az Ön előtt. Csatlakozzon hozzánk, hogy vendégeink minden érzékszervükkel lelassulhassanak. Lazítsuk el őket, hogy messze maguk mögött hagyhassák a mindennapokat. Ébressze fel bennük a hajlandóságot, hogy megnyíljanak az új dolgok felé. Alkosson velünk holisztikus jóléti koncepciókat - már az első konzultációtól kezdve.

Várom az új kihívásokat családi légkörben. Találkozásoknak és továbbfejlődésnek teret adva. Várjuk a találkozást!

FELADATOK

  • klasszikus és ayurvédikus kezelések, valamint wellness masszázsok professzionális kivitelezése
  • A HUBERTUS Mountain Spring Spa koncepcióján alapuló kezelések
  • Személyes és szakmai vendégkapcsolat kiépítése
  • Vendégszolgálat
  • Fakultatív jóga és/vagy meditáció a vendégeinknek szóló aktivitási programunk részeként

DEIN PROFIL

  • befejezett masszőr vagy ayurvéda terapeuta képzés
  • ideális esetben hasonló környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló, magas szintű munka
  • őszinte érdeklődés vendégeink és alkalmazottaink iránt
  • megbízható műszaki és termékismeret, valamint értékesítési tehetség

MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK

  • 13. Havi fizetés
  • biztos éves pozíció vonzó kilátásokkal
  • szakmai és személyes fejlődés a HUBERTUS Akadémia házon belüli programjain keresztül
  • vállalati egészségmenedzsment, lehetőség a fitneszterem használatára és az aktivitási programban való részvételre, különleges feltételek a masszázsra, medenceidő a munkavállalók számára heti 2 esténként
  • rugalmas munkaidő-modellek 5 napos héttel (részmunkaidő nélkül), digitális ügyeleti tervezés és átlátható munkaidő-nyilvántartás
  • vonzó rendezvények a munkavállalók számára, pl. karácsonyi ünnepségek és HUBERTUS-napok
  • Támogatás a szálláskereséshez, vagy szükség esetén szállásajánlat
  • egyedülálló elhelyezkedés a vidéken
  • Éjszakai szálláskedvezmények partnercégeinknél
  • Kedvezmények a család és a barátok számára a szálloda létesítményeinek privát használatára

Követelmények

Masszőr/Ayurveda terapeuta (F/F/D)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó