Síszerviz alkalmazott (m/f/d) - **** Hotel LÜ - Adults Only
Síszerviz alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.300 € net

Bérleti / Hardver részleg vezetője Síszerviz alkalmazott (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Elkötelezett és motivált munkatársat keresünk azonnali hatállyal:
A következő feladatok várnak rád:

A beszerzésért való felelősség, beleértve a költségvetés elkészítését, a feltételek és a beszállítókkal való tárgyalást

Értékesítési és költségvetési felelősség a bérleti/hardver részlegért

Együttműködés különböző utazásszervezőkkel (csoportszervezés, csomagok/feltételek egyeztetése)

Felelősségvállalás az 5 Obertauern-i Rent fiókunkért

Követelmények

A következő tulajdonságokkal kell rendelkeznie

Termékbemutató

A téli sportok szerelmese

Élvezze az emberekkel való foglalkozást

Vezetői tulajdonságok

A munkavállalók felelőssége

Új alkalmazottak felvétele a hardver/kölcsönző ágazatban

Szakmunkástanulói képzés

A munkavállalók kategorizálása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Mivel alkalmazottaink mindig egy kicsit többet adnak, mint bárki más, mi is szeretünk valamit visszaadni..

kellemes munkahelyi légkör

Szezonális állás szeptembertől májusig

legjobb munkakörülmények és teljesítményhez kötött bérezés

ingyenes ellátás és szállás

Munkaidő és szabadnapok megegyezés szerint

A munkaruhát mi biztosítjuk

Kedvezményes szezonbérlet
2300 €
Fizetés típusa
net
Felkészültség a túlfizetésre

Kapcsolattartó személy és cím