Recepcióvezető (m/f/d) - **** Hotel LÜ - Adults Only
Recepcióvezető (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € net

éves állás

Österreich, Salzburg

SZEMÉLYESEKET KERESÜNK Mi egy hangulatos 4 csillagos Adults Only szálloda vagyunk Obertauern síterepén, 26 szobával, amely télen varázslatos oázissá változik. Filozófiánk, hogy vendégeinknek ne csak egy tartózkodást, hanem egy felejthetetlen élményt kínáljunk. Mivel itt a szállodában első névre hallgatunk, személyes és baráti kapcsolatot ápolunk egymással. Azonnali hatállyal keresünk recepcióvezetőt (m/f). Úgy érzi, hogy megszólítják? Akkor várjuk, hogy személyesen is megismerhessük Téged! 1. Vendégek fogadása és gondozása: ◦ A vendégek és ügyfelek szívélyes fogadása és gondozása ◦ A bejelentkezés és kijelentkezés kezelése. 2. Szervezés és koordináció: ◦ Foglalások, érdeklődések és foglalások koordinálása. ◦ A recepció zavartalan működésének biztosítása. ◦ Érkezés és távozás ellenőrzése szobakiosztással ◦ A vendégszobák optimális kihasználása 3. Csapatvezetés: ◦ Ügyeleti beosztások készítése ◦ Új alkalmazottak képzése és a meglévő csapat továbbfejlesztése. 4. Kommunikáció: ◦ Kommunikáció a különböző részlegekkel a zökkenőmentes információáramlás biztosítása érdekében. ◦ A vendégek panaszainak és aggályainak feldolgozása. 5. Könyvelés és adminisztráció: ◦ Fizetések, számlák és készpénzegyenlegek kezelése.

Követelmények

A következő tulajdonságokkal kell rendelkeznie A szállodaiparban, idegenforgalomban vagy hasonló területen szerzett végzettség Több éves szakmai tapasztalat a szállodaiparban vagy hasonló pozícióban kívánatos A foglalási szoftverek és az MS Office alapos ismerete Önálló, önálló és megbízható munkavégzés Megbízhatóság, rugalmasság és rugalmasság Telefonos és személyes kapcsolattartás belföldi és külföldi vendégeinkkel Magabiztos megjelenés, természetesség és sugárzó mosoly Német és angol nyelvű beszéd- és íráskészség Magabiztos megjelenés

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Micros
Jó ismeretek
HUGO - Hotelsoftware
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Mivel alkalmazottaink mindig egy kicsit többet adnak, mint bárki más, mi is szeretünk valamit visszaadni..

  • Egész éves állás, jó élet-munka egyensúlyt biztosítva
  • Ingyenes étkezés és munkavállalói szállás télen
  • Kiegészítő jogosultság ingázási támogatásra
  • Rugalmasság nyáron, otthoni munkavégzés lehetőségével
  • Modern és méltányos munkakörülmények
  • heti 1 wellness- és fitnesz-est a Hotel Edelweissben
  • nyugodt munkakörnyezet, amelyet az "Ön" filozófiánk kísér
  • nyitott fülek minden aggodalomra és kérdésre
  • Obertauern CREW CARD
  • LÜRZER-előnyök
  • Célzott bevezetés részletes beilleszkedési dokumentumokon keresztül
2500 €
Fizetés típusa
net
Felkészültség a túlfizetésre
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím