Recepciós (m/f/d) - Hotel Edelweiss
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
10.07.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.950 € net

Österreich, Tirol

Leírás

Rólunk:

A modern kényelem és a tiroli hagyományok sikeres ötvözéséről ismert Hotel Edelweiss Gerlosban. Vendégeinknek 50 hangulatos szobával olyan menedéket kínálunk, amely az eleganciát az alpesi hangulattal ötvözi. Nemzetközi csapatunk a világ különböző részeiről érkezik - Ausztriától Németországon át Argentínáig -, és színes sokszínűséget és rengeteg energiát hoz a munkánkba.

Mi különböztet meg minket:

Arra összpontosítunk, hogy jól érezzük magunkat - mind a vendégeink, mind a csapatunk számára. Nagy hangsúlyt fektetünk a nyugodt és szívélyes légkörre, mert meggyőződésünk, hogy csak egy vidám csapat képes igazán nagyszerű élményeket nyújtani vendégeinknek. Olyan recepcióst keresünk, aki nem csak a recepción élvezi a jó beszélgetést, hanem bájával és barátságosságával vendégeinket is elkápráztatja.

Tasks:

  • Vendégeink szívélyes fogadása és gondozása
  • Szakszerű és udvarias segítségnyújtás a recepción
  • Kérdések és foglalások támogatása
  • Gondoskodik arról, hogy minden zökkenőmentesen menjen a recepción
  • Együttműködés más részlegekkel az első osztályú szolgáltatás biztosítása érdekében
  • Adminisztratív feladatok támogatása

Ha készen állsz arra, hogy nagyszerű csapatunk tagjává válj és felejthetetlen pillanatokat szerezz velünk, akkor várjuk jelentkezésedet!

Követelmények

Mit várunk Öntől:

  • Motiváció és elkötelezettség
  • Tapasztalatot a szállodaiparban vagy pozitív tanulási hajlandóságot
  • Barátságos és szolgáltatásorientált személyiség
  • Megbízhatóság és csapatszellem, még stresszhelyzetben is
  • Ápolt megjelenés és öröm az emberekkel való bánásmódban
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Izgalmas és változatos munka egy nagyszerű csapatban
  • A természethez elegendő szabadságot biztosító munkaidő
  • A képességeidnek megfelelő, méltányos fizetés
  • Ingyenes étkezés és szállás egy hangulatos szobában
  • Mosodai szolgáltatás, hogy mindig frissen nézz ki
  • Mindenre kiterjedő biztosítás a gondtalan munkavégzéshez
  • Lehetőség a csodálatos hegyvidéki világ felfedezésére a szabadidődben
  • Kedvezmények a szezonális hegyi bérletre és ingyenes hozzáférés a wellness részlegünkhöz és az edzőteremhez
1950 €
Fizetés típusa
net
túlfizetés a minősítésnek megfelelően
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím