Éttermi asszisztens (m/f/d) - Hotel Edelweiss
Éttermi asszisztens (m/f/d)
Belépés dátuma
20.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 vagy 6)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.950 € net

Österreich, Tirol

Leírás

Rólunk:

A modern kényelem és a tiroli hagyományok sikeres ötvözéséről ismert Hotel Edelweiss Gerlosban. Vendégeinknek 50 hangulatos szobával olyan menedéket kínálunk, amely az eleganciát az alpesi hangulattal ötvözi. Nemzetközi csapatunk a világ minden szegletéből - Ausztriától Németországon át Argentínáig - érkezik, és színes sokszínűséget és rengeteg energiát hoz a munkánkba.

Mi különböztet meg minket:

Mindannyiunk célja, hogy jól érezzük magunkat - vendégeink és csapatunk számára egyaránt. Nagy hangsúlyt fektetünk a nyugodt és szívélyes légkörre, mert meggyőződésünk, hogy csak egy boldog csapat képes igazán nagyszerű élményeket nyújtani vendégeinknek. Olyan éttermi munkatársat keresünk, aki nemcsak az asztalnál élvezi a jó beszélgetést, hanem bájával és barátságosságával vendégeinket is elkápráztatja.

Feladatok:

  • Vendégeink üdvözlése és mosolygós gondozása
  • Szakszerű és udvarias kiszolgálás az asztalnál -Ételek és italok ajánlása és a választásban való segítségnyújtás -A zökkenőmentes kiszolgálás és kellemes légkör biztosítása az étteremben
  • Kapcsolattartás a konyhai csapattal a gyors és hatékony kiszolgálás érdekében
  • Segítségnyújtás az étterem előkészítésében a nyitvatartási idő előtt és után

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és változatos munkát egy nagyszerű csapatban - Olyan munkaidőt, amely elegendő időt hagy egy kis hegyi levegőzésre is
  • A képzettségednek megfelelő, méltányos fizetést
  • Ingyenes étkezést és szállást egy hangulatos szobában
  • Mosodai szolgáltatás, hogy mindig frissen nézz ki
  • Teljes körű biztosítás, hogy gondtalanul dolgozhasson
  • Lehetőség arra, hogy szabadidejében felfedezze csodálatos hegyvidéki világunkat
  • Kedvezmények a Saisons hegyi bérletre, valamint ingyenes hozzáférés a wellness részlegünkhöz és az edzőteremhez

    Mit várunk el Öntől?

  • Tapasztalatot a vendéglátóiparban vagy pozitív hozzáállást és hajlandóságot az új dolgok megtanulására
  • Barátságos és szolgáltatásorientált személyiség
  • Megbízhatóságot és csapatszellemet, még akkor is, ha a dolgok stresszesek
  • Ápolt megjelenés és öröm az emberekkel való munka

    Ha szeretnél egy nagyszerű csapat tagja lenni és velünk együtt nagyszerű pillanatokat átélni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Követelmények

-Motiváció -Vendéglátóipari tapasztalat vagy pozitív hozzáállás és hajlandóság új dolgok megtanulására -barátságos és szolgáltatásorientált személyiség -megbízhatóság és csapatszellem, még akkor is, ha a dolgok stresszesek -ápolt megjelenés és öröm az emberekkel való foglalkozásban

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

1950 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer

Kapcsolattartó személy és cím