Recepciós (m/f/d) - Hotel Singer – Relais & Châteaux
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
27.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.950 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Recepciós csapatunk aktív támogatására keresünk recepcióst (m/f/d) a következő, 2024-es nyári szezonra (kezdés: május közepe)

FELADATOK:

- Kapcsolattartó személy vendégeink számára minden kérdésben

- Be- és kijelentkezés

- A naponta változó reggeli posta és a menük szervezése

Követelmények

MIT VÁRUNK EL ÖNTŐL:

- elvégezett szállodaipari képzés

- Stresszállóság és higgadtság a zsúfolt értékesítési időszakokban

- Rugalmasság a munkaidőben

- Érdeklődés a turizmus iránt és a hegyek szeretete

- önálló munkavégzésre való képesség - Pontosság és becsületesség

- Idegen nyelvtudás angol és/vagy francia nyelven - azonosulás a vállalattal és annak filozófiájával

- Kellemes telefonhang és ékesszólás

- a PROTEL szállodai program ismerete előnyt jelent

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
francia
A1 (belépés)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
Protel
Alapvető ismeretek
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
MS Outlook
Jó ismeretek
MS Word
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

AMIT KÍNÁLUNK ÖNNEK:

  • - 5 vagy 6 napos hét, megállapodástól függően
  • - teljesítményarányos bérezés - belső képzés
  • - heti 1x a teljes wellness részleg közös használata
  • - a fitneszterem napi használata - Egyágyas szoba (zuhanyzóval és WC-vel) a személyzeti házunkban (közvetlenül a szállodával szemben)
  • - ingyenes W-LAN a személyzeti házban
  • - napi 3x ingyenes étkeztetés a személyzeti büféből (szabadnapon is)
  • - ingyenes üdítőitalok és kávé
  • - Kedvezmény a SPA kezelésekre és termékekre
  • - kedvezményes síbérlet - Relais & Châteaux team rate a világ összes Relais & Châteaux szállodájában
  • - Family & Friends szobaár a szállodában a hozzátartozók számára
1950 €
Fizetés típusa
bruttó
A kollektív szerződés szerinti havi bruttó fizetés 5 napos hétre; a kollektív szerződésen felüli fizetés lehetősége a képzettségtől és a ledolgozott munkaóráktól függően adott
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Társasági nyugdíjrendszer

Kapcsolattartó személy és cím