Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d) - Berggasthaus Höllensteinhütte
Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)
Belépés dátuma
20.05.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5,5 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.400 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Tirol

Cégünk számára keresünk motivált kiszolgáló munkatársat. Ön fogja támogatni kiszolgáló személyzetünket abban, hogy vendégeinket a konyhából és a pincéből származó kulináris élvezetekkel kényeztesse. Kollektívan fizetünk és szívesen fogadunk gyakornokokat. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Várjuk a jelentkezését! Michael Erler

Követelmények

AZ ÖN FELADATAI: Vendégek fogadása és kiszolgálása Műszakvezetés Nappali vendégek és/vagy félpanziós vendégek kiszolgálása Étel-, ital- és borértékesítés, valamint borajánlások és kiszolgálás Az egész étteremben a rendért és a tisztaságért való közös felelősségvállalás Fizető pincér/f, állomáspincér/f Átfogó szakértelem az italok és az ételek, valamint a borok terén Értékesítésorientált munka

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Új szoba erkéllyel a cégnél Reggeli, ebéd, vacsora Túlfizetés, több borravaló képzettségtől függően Családi vállalkozás, kis struktúra Rugalmas munkaidő (heti pihenőnapok) 5 vagy 6 napos hét

2400 €
Fizetés típusa
net

Kapcsolattartó személy és cím