Sommelier (m/f/d) - Post am See****
Sommelier (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.585 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Legyen a csapatunk tagja, amikor a Hotel Post am See izgalmas újranyitásáról és a borkultúra továbbfejlesztéséről van szó a Gröller Hospitality teljes tevékenységében. Katharina Gnigler vezetésével, mint bor- és szervizvezető, az egész csapat hozzájárul a szellemiséghez, és mindenekelőtt közösen fejlesztjük azt.

Az Ön feladatai:

  • Bemutatja a bor világának kulturális sokszínűségét a nemzetközi közönségnek, és ezzel különleges vendégélményt nyújt.
  • Várjuk értékes közreműködését az új filozófiának megfelelő bor- és itallapok kialakításában, a bor- és szolgáltatási vezetőnkkel, az étterem vezetőségével és a menedzsmenttel egyeztetve.
  • Ön felelős boraink megfelelő tárolásáért és kiszereléséért
  • Borkóstolókat tervezel borászainkkal közösen
  • Figyelembe veszed vendégeink kulináris preferenciáit, és figyelembe veszed őket a rendszeres vendéghűség kialakítása érdekében
  • A munkakör olyan rutinfeladatokat tartalmaz, mint a mise en place munka, a beállítás, a helyes számlázás és még sok más.
  • A minőségi és higiéniai előírások betartása az Ön számára természetes.
  • A bor- és italszakértelem az Ön személyes szenvedélye
  • Értékesítés-orientált, magas színvonalú tanácsadás minden italajánlással kapcsolatban
  • Az italok és az ételek gondos kezelése a kiszolgálóhelyiségben
  • Fontos számodra a képzés és a tudásod átadása a csapaton belül

Az Ön profilja:

  • Már több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a high-end szegmensben
  • A bor- és italkultúra területén befejezett képzések állnak rendelkezésre
  • Átfogó szakértelem a világ minden tájáról származó borokkal kapcsolatban
  • Erős kommunikációs és prezentációs készség jellemzi Önt
  • Szeretsz olyan légkörben dolgozni, amely kulináris élvezetekkel kényezteti a nemzetközi vendégeket
  • Magas vendég- és szolgáltatásorientáltság, valamint kulturált modor és kifogástalan megjelenés az Ön követelményei
  • Ön nagyon önállóan és hatékonyan dolgozik
  • Tisztában vagy a Gröller Hospitality filozófiájával, és élvezed, hogy a márkát megélheted és kézzelfoghatóvá teheted vendégeink számára.

Ajánlatunk az Ön számára:

  • Teljes ellátás a vállalatnál - még a szabadnapokon is
  • Szállás: Saját személyzeti szálloda terasszal és parkolóval
  • Továbbképzési lehetőségek személyes és szakmai területeken
  • Borravaló megosztása
  • Munkaruha biztosított
  • kellemes légkörben dolgozni, ahol a szórakozás sem marad el
  • számos munkavállalói juttatás

Követelmények

Sommelier és fiatal sommelier m/f/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2585 €
Fizetés típusa
bruttó
Mi - képzettségtől és tapasztalattól függően - jelentős túlfizetést kínálunk. Jogi okokból kötelesek vagyunk felhívni a figyelmet arra, hogy a kollektív szerződés szerinti 48 órás teljes munkaidőben történő foglalkoztatás alapján a pozíció minimálbére bruttó 2.585 €. Erre a pozícióra a vendéglátóipari kollektív szerződés vonatkozik.

Állásajánlataink

Összes munkahely