Rendszeres vendéglátóipari szakember (m/f) - Mein Almhof
Rendszeres vendéglátóipari szakember (m/f)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
925 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Mit hozzon magával:
  1. Kíváncsiság, motiváció és tanulási hajlandóság: vágy arra, hogy a nemzetközi szállodaipar egyik nagyszerű szállodájában tökéletes vendéglátóként és szakácsként szilárd és nemzetközileg elismert szakmai képzésben részesüljön
  2. Ápolt megjelenés
  3. Csapatmunkára való képesség és megbízhatóság
  4. Élvezze a friss termékekkel való munkát
  5. Élvezze a friss élelmiszerek feldolgozását
Az Ön feladatai:

Betekintést nyerhet a különböző pozíciókba, és képzést kaphat a következőkben:

Szakmai képzést kínálunk egy 4*S szintű, nemzetközi elismeréssel rendelkező konyhában. Lehetőséget arra, hogy tapasztalt szakácsoktól tanuljon. Fejlődési lehetőséget a cégen belül motivált és barátságos munkatársakkal. Kóstoló napok lehetősége a szomszédos intézményekben. Szabályozott, kiszámítható munkaidő. Az élelmiszer-higiéniai előírások megismerése.

Ajánlatunk:
  1. A gyakornokok díjazása az 1. évben bruttó 925 €/hó
  2. 5 nap | 40 óra hetente
  3. Belső képzési lehetőségek
  4. Lapos hierarchiával rendelkező vállalatnál dolgozni
  5. Az étkeztetést és a munkaruházatot szintén ingyenesen biztosítják
  6. Az Alpin Family Group munkavállalói juttatásai

Követelmények

Szakács gyakornok (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

925 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés lehetséges a képesítések függvényében