Foglalási asszisztens (m/f/d) - Bergland Design- und Wellnesshotel
Foglalási asszisztens (m/f/d)
Belépés dátuma
24.06.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

A "casual luxury" Design Hotel Bergland Söldenben semmi sem lehetetlen. A recepciót szállodánk arcának tekintjük, és szeretnénk, ha az Öné is az lenne, hogy mindig felismerje vendégeink kívánságait, még mielőtt azok maguk is kifejezhetnék azokat.

A recepciós csapatunkba keresünk tapasztalt, csapatorientált, a munka iránti szenvedéllyel rendelkező recepciós munkatársat.

Ha szereted a kreatív szabadságot és a lehetőséget, hogy segíthetsz vendégeink kényeztetésének megszervezésében, akkor a legjobb helyen jársz.

Kíváncsi vagy? Akkor ismerkedjünk meg egymással!

Az Ön feladatai
  • Fejlődjön a Bergland csapatában dolgozva
  • Teljesítse nemzetközi közönségünk egyedi kívánságait az Ön szakértelmével
  • Ön fontos kapcsolattartó és interfész minden részleg számára
  • Bűvölje el csapatunkat és vendégeinket hozzáértő és pozitív német és angol nyelvű kommunikációval
  • Készítsen jövedelmező ajánlatokat, küldje el őket, majd dolgozza fel a foglalásokat
  • A recepció előkészítése és a telefonon vagy e-mailben érkező megkeresések feldolgozása
  • A pontos készpénzkezelés és a napi számlázás is része a napi munkafolyamatoknak
Az Ön profilja
  • Elvégezett szállodavezetői képzés vagy hasonló képesítés
  • Német anyanyelvű és legalább 3 éves szakmai tapasztalat a recepciónál
  • Jó nyelvi kifejezőkészség, magabiztos modor
  • Számítógépes ismeretek az általános szoftverekről és hardverekről
  • Csapatmunkára való képesség, kollegialitás, kezdeményezőkészség
  • Példamutató és reprezentatív magatartás
  • Barátságos természet és szolgáltatói gondolkodásmód
  • Abszolút lojalitás és diszkréció, őszinteség
  • Kommunikációs készségek
Kínálunk

A proaktív csapatmunkáért egyedülálló juttatásokkal szeretnénk jutalmazni Önt:

  • A személyzeti házban lakik. Csak 10 perc sétára a szállodától
  • Napi reggeli, ebéd és vacsora, akár szabadnapon is
  • A fitneszterem, a szauna és az uszoda rendszeres használata
  • Ingyenes részvétel a heti programokon és fitneszkurzusokon
  • Munkavállalói kedvezmények a Sky SPA termékekből és kezelésekből
  • Változatos és izgalmas környezet
  • Egyéni munkaidő, előre szabályozott szolgálati beosztással a szabadidő optimális megtervezése érdekében
  • Egyéni fejlődési lehetőségek, workshopok, szemináriumok
  • Kedvezményes szezonbérlet és Ötztal Inside nyári kártya
  • Szabadidős tevékenységek széles választéka nyáron és télen

Ötcsillagos szállodánkban a fiatal tagoknak mindig lehetőségük van új ötletek beépítésére, a tapasztaltabb alkalmazottak pedig átadhatják tudásukat.

Nézze meg videónkat:

#humor #tisztelet #becsület #őszinteség #felelősségtudat - ezek az értékek jellemeznek minket. Látogass el hozzánk az Instagramon @teambergland. Várunk szeretettel :-)

Követelmények

front office mitarbeiterIn | 5*reservation | alkalmi luxus
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2500 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely