Assistant Restaurant Management (m/f/d) - Hotel Kaiserhof
Assistant Restaurant Management (m/f/d)
Belépés dátuma
13.05.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.200 € bruttó

Österreich, Tirol

Leírás

Mit várunk tőled?

  • Elvégezte az éttermi szakemberképzést
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás, francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Vállalkozói gondolkodás és cselekvés
  • Szenvedélyes házigazda, tele ötletekkel és kreatív
  • Természetes barátságosság és magabiztos viselkedés
  • Olyan vezető, aki tudja, hogyan kell inspirálni másokat és önmagát
  • Csapatmunkára való képesség és felelősségtudat

Mik a feladatai?

  • Gazdai mentalitás - A vállalat képviselete
  • Professzionális gondoskodás vendégeink számára
  • A főpincérnő támogatása és helyettesítése
  • A szabadnapok képviselete a bárban
  • Felelősség a zökkenőmentes szolgáltatási folyamatért
  • Minőségi ellenőrzések és nyomon követés elvégzése
  • Vendégek fogadása és leültetése, valamint aktív tanácsadás az asztalnál
  • Használat a mindennapi működésben
  • Az állomások és az étterem ellenőrzése, a helyiségek rendje és tisztasága
  • Az osztályok közötti kollegiális együttműködés fenntartása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel

Kínálunk:

  • Fiatal, barátságos csapat
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Csapat étkeztetés (reggeli, ebéd, kávé és sütemény, vacsora) szabadnapokon is
  • modern személyzeti szálláshelyek
  • Fizetés KV-n keresztül
  • Frei: Wellness, fitness és Wifi
  • Számos egyéb előny

Követelmények

Pincérhelyettes (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2200 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím