Pultos (m/w/d) - Adler Resort
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
25.06.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Salzburg

"Mi vagyunk az ADLER "A szabadság, a könnyedség és a kikapcsolódás forrása.

Mi vagyunk a legnagyobb 4 csillagos üdülőhely Hinterglemm központjában. ALTITUDE élvezeti szintjeinken 2 étterem és 2 bár várja a vendégeket. Az ALTITUDE BAR látványos kilátást kínál Hinterglemmre, valamint ginek, pezsgők és finom koktélok széles választékát. Itt egész nap történik valami.

Olyan embereket keresünk, akiknek van szívük és eszük, akik velünk együtt dolgoznak majd ennek az izgalmas vállalatnak a fejlesztésén, és hozzájárulnak jövőképünk megvalósításához, és különösen fontosnak tartjuk, hogy munkatársainkkal tisztelettel bánjunk.

#youareADLER
Keverje össze az ALTITUDE bárban a jellegzetes italokat

Az Adler Resort pultosként végzett feladatai:

- Hűsítő italok és a legfinomabb koktélok keverése

- Új italok / koktélkülönlegességek létrehozása

- #ADLER pillanatok létrehozása vendégeink számára

- Szívvel és empátiával törődünk vendégeinkkel "Service with a smile"

- Tanácsadás a vendégeknek az italválasztásukkal kapcsolatban

- Italrendelések felvétele, előkészítése és felszolgálása

- A bár területének előkészítése és takarítása

- A kávé- és süteményállomás felügyelete

- Forgalom rendezése

- Készletek ellenőrzése és újrarendelés

- A higiéniai előírások betartásának biztosítása

- Az ifjúságvédelmi törvény betartásának biztosítása az alkoholfogyasztás kiszolgálása során

Az erősségeid:

- Ön egy szenvedélyes és lelkes csapos.

- Ön kreatív, empatikus és kommunikatív.

- Van érzéke az emberekhez.

- Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

- Precizitás a részletekre való odafigyeléssel

- felelősségtudat, megbízhatóság és gyakorlatias mentalitás

- Hatékony és hatékony munkamódszerek

- Csapatjátékos

- Rugalmasság

- Német és angol nyelvtudás

Felajánljuk Önnek:
Nagyszerű munkahelyi légkör egy dinamikus, kreatív és nemzetközi csapatban:

- Érdekes és változatos tevékenységi terület

- Jó munkahelyi légkör és jó munkakörülmények

- Nagyszerű csapatszellem és kohézió

- Megbecsülés és nyílt kommunikáció

- Szabályozott munkaidő

- Továbbképzési lehetőségek

- Előléptetési lehetőségek

- A Saalbach-Hinterglemm csapatkártyája

- Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

- Alkalmazotti ár a sí- vagy kerékpárbérléshez

- A fitneszterem ingyenes használata

- A fedett medence ingyenes használata

- Ingyenes mélygarázs

- Munkavállalói W-Lan ingyenesen

- Részleges ruházat ingyenesen

- Teljes ellátás szabadnapokon is

- Szállás fürdőszobával, W-Lan, TV, hűtőszekrény (igény esetén)

- Kedvezményes szállásdíjak az üdülőhelyen a munkavállalók és családtagjaik számára (a rendelkezésre állás függvényében)

- Kollektív szerződés szerinti kifizetés, túlfizetés lehetséges

Legyen az ADLER család tagja.
Új lehetőségek, új lehetőségek várnak Önre!
#Az ADLER vagy!

Követelmények

Csapos/in
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó