Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d) - Adler Resort
Szolgáltató munkatárs behajtással (m/f/d)
Belépés dátuma
27.06.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Salzburg

Leírás

"Mi vagyunk az ADLER"
A szabadság, a könnyedség és a relaxáció forrása.

Mi vagyunk a legnagyobb 4 csillagos üdülőhely Hinterglemm központjában. ALTITUDE nevű élményszintünk 2 étteremmel és 2 bárral várja vendégeit. Az ALTITUDE BUFFET-ben konyhai csapatunk minden nap változatos tematikus büfét készít. Az ALTITUDE BAR látványos kilátást kínál Hinterglemmre, valamint ginek, pezsgők és finom koktélok széles választékát.

Olyan embereket keresünk, akiknek van szívük és eszük, akik velünk együtt dolgoznak majd ennek az izgalmas vállalatnak a továbbfejlesztésén.

Chef de Rang az ALTITUDE BUFFET-ben
Az Ön feladatai:
Az ALTITUDE BUFFET étteremben szívélyes és személyre szabott kiszolgálással gondoskodik hazai és nemzetközi vendégeinkről.

- Empátiával és kiemelkedő "mosolygós szolgáltatással" gondoskodni vendégeinkről.

- Olyan #ADLERMomentumokat teremtünk vendégeink számára, amelyekre sokáig emlékezni fognak.

- a zökkenőmentes szolgáltatási folyamat garanciája

- Tanácsadás a vendégeknek a büfé- és italválasztékkal kapcsolatban

- Italrendelések felvétele, előkészítése és felszolgálása

- A vendégek kiszolgálása a svédasztalos reggelinél, ebédnél és vacsoránál

- Büféállomás működtetése, felállítása és lebontása

- Előkészítő és nyomon követő munka az éttermi és kiszolgálási folyamatban

- Takarítási és karbantartási munkák

Az erősségeid:

- A szolgáltatás az Ön szenvedélye

- Jó érzéked van az emberekhez

- Ön barátságos és segítőkész

- Pozitív karizma

- Vendégközpontú gondolkodás

- Nyugodt fejjel és áttekintéssel

- Szakmai tapasztalat a vendéglátóiparban/szállodaiparban

- Motivált és gyakorlatias mentalitás

- Elkötelezett és felelős

- Csapatjátékos

- Rugalmasság és rugalmasság

- Német és angol nyelvtudás

Felajánljuk Önnek:
Nagyszerű munkahelyi légkör egy dinamikus, kreatív és nemzetközi csapatban:

- Érdekes és változatos tevékenységi terület

- Jó munkahelyi légkör és jó munkakörülmények

- Nagyszerű csapatszellem és kohézió

- Megbecsülés és nyílt kommunikáció

- Szabályozott munkaidő

- Továbbképzési lehetőségek

- Előléptetési lehetőségek

- A Saalbach-Hinterglemm csapatkártyája

- Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

- Alkalmazotti ár a sí- vagy kerékpárbérléshez

- A fitneszterem ingyenes használata

- A fedett medence ingyenes használata

- Ingyenes mélygarázs

- Munkavállalói W-Lan ingyenesen

- Részleges ruházat ingyenesen

- Teljes ellátás szabadnapokon is

- Szállás fürdőszobával, W-Lan, TV, hűtőszekrény (ha szükséges)

- Kedvezményes szállásdíjak az üdülőhelyen a munkavállalók és családtagjaik számára (a rendelkezésre állás függvényében)

- Kollektív szerződés szerinti kifizetés, túlfizetés lehetséges

Legyen az ADLER család tagja.
Új lehetőségek, új lehetőségek várnak Önre!
#Az ADLER vagy!

Követelmények

A ranglétra vezetője
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó