Recepciós (m/f/d) - Adler Resort
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
24.06.2024
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Salzburg

"Mi vagyunk az ADLER "A szabadság, a könnyedség és a kikapcsolódás forrása.

Mi vagyunk a legnagyobb 4 csillagos üdülőhely Hinterglemm központjában, közvetlenül a Reiterkogel felvonó mellett. Házunk 85 teljesen felszerelt lakással, 3 penthouse lakással és 8 lakosztállyal rendelkezik.

Az ALTITUDE gourmet emeletünk 2 étteremmel és 2 bárral vonzza a vendégeket. Az ALTITUDE GRILL-ben steakeket, hamburgereket és még sok mást szolgálunk fel vendégeinknek à la carte. Az ALTITUDE BUFFET-ben konyhai csapatunk minden nap változatos tematikus büfét készít.

Az ALTITUDE BAR látványos kilátást kínál Hinterglemmre, valamint gin, pezsgő és kifinomult koktélok széles választékát.

Az 1000 m²-es ADLER SPA fedett és szabadtéri medencével, 3 szaunával és 3 gőzfürdővel, hangulatos pihenőhelyekkel és csodálatos kilátással várja a vendégeket. A gyerekek a Kids Clubban kiereszthetik a gőzt, vagy izgalmas filmet nézhetnek a gyermekmoziban.

Vendégeinknek a Rabbit Sports által működtetett VIP síkölcsönzőnk is rendelkezésre áll.

Olyan embereket keresünk, akiknek van szívük és eszük, akik velünk együtt fejlesztik ezt az izgalmas vállalatot, és segítenek megvalósítani elképzeléseinket.

#youareADLER

Az ADLER RESORTS recepciósa legyen az első mosoly, aki üdvözli vendégeinket az ALDER-ben.

Az Ön feladatai- Vendégek bejelentkezése és kijelentkezése- Vendéggondozás és információátadás- Vendégek elszámolása- Síbérletek (télen) vagy Joker kártyák (nyáron) kiadása- Menükártyák, reggeli posta stb. tervezése- Minőségi és szolgáltatási szabványaink betartása

Az erősségeid:

- Szívvel és empátiával tudjon reagálni a vendégekre - a legmagasabb szintű szolgáltatás iránti szenvedély- Kommunikatív- Legalább 1 év tapasztalat hasonló pozícióban- Végzett turisztikai vagy vendéglátóipari képzés- Precizitás és figyelem a részletekre- Felelősségtudat, megbízhatóság és gyakorlatias gondolkodás- Hatékony és hatékony munkavégzés- Jó csapatjátékos- Rugalmasság- Nagyon jó német és angol nyelvtudás

Mi a következőket kínáljuk Önnek:Nagyszerű munkakörnyezet egy dinamikus, kreatív és nemzetközi csapatban:

- Érdekes és változatos tevékenységi terület

- Jó munkahelyi légkör és jó munkakörülmények

- Nagyszerű csapatszellem és kohézió

- Megbecsülés és nyílt kommunikáció

- Szabályozott munkaidő

- Továbbképzési lehetőségek

- Előléptetési lehetőségek

- A Saalbach-Hinterglemm csapatkártyája

- Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

- Alkalmazotti ár a sí- vagy kerékpárbérléshez

- A fitneszterem ingyenes használata

- A fedett medence ingyenes használata

- Ingyenes mélygarázs

- Munkavállalói W-Lan ingyenesen

- Csapatruházat ingyenesen

- Teljes ellátás szabadnapokon is

- Szállás fürdőszobával, W-Lan, TV, hűtőszekrény (ha szükséges)

- Kedvezményes szállásdíjak az üdülőhelyen a munkavállalók és családtagjaik számára (a rendelkezésre állás függvényében)

- Kollektív szerződés szerinti kifizetés, túlfizetés lehetséges

Légy az ADLER család tagja - új lehetőségek és új lehetőségek várnak rád #Te vagy az ADLER!

Követelmények

Recepciós
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó