Chef de Patisserie (m/f/d) - Alpenrose Familux Resort
Chef de Patisserie (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Függönyt fel!

Téged keresünk - mert te nem csak megkenegetsz minket. Imádsz tortákat, cupcake-eket, krémeket és egyszerűen minden édes kísértést megalkotni nekünk és vendégeinknek. Miért - mert valami édes mindig működik, és őszintén szólva, az életet sokkal jobb ízűvé teszi!

Az Ön feladatai:

  • Cukrászati termékek, sütemények és mindenféle desszertek gyártása
  • Új receptek és desszertvariációk kreatív kidolgozása
  • A pékáruk díszítése és bemutatása a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően
  • A tisztasági és higiéniai irányelvek betartása
  • Sütési alapanyagok és anyagok rendelése és kezelése

Örülnénk, ha:

  • Sütemények és desszertek előállításában szerzett tapasztalat
  • Kreativitás és szenvedély az új receptek és tervek kidolgozásához
  • Precizitás és gondosság a munkában
  • A higiénia és a frissesség abszolút tudatossága
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és erős kommunikációs készségek

Ha a Familux Resortsnál dolgozol, nem egy szám vagy a rendszerben. Ön nem egy alkalmazott. Ön a család tagja!

Ez magától értetődő az Ön számára egyébként

  • Végzett képzés vagy tapasztalt pályamódosító
  • szabad hozzáférés a munkaerőpiachoz Ausztriában
  • jó német nyelvtudás
  • Barátságosság és segítőkészség a vendégek és a kollégák felé
  • Hajlandóság a vállalati filozófia megélésére
  • Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatások iránt
  • Csapatmunkára való hajlandóság - Elkötelezettség, megbízhatóság, függetlenség és pontosság
  • ápolt megjelenés

Követelmények

Cukrász (m/w/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely