Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Alpenhof
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
14.06.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
3.000 € bruttó
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

A szervizcsapatunk a szállodánk szíve. Csapatunkat a szívélyes viselkedés és a vendégekhez való hiteles hozzáállás jellemzi.

ALPINE TASTE élvezeti filozófia. Maximilian Stock séf konyhai vonala.
Egy olyan konyha, amely tudja, hogyan kell ötvözni a földhözragadtságot és a hagyományt a modern hatásokkal, hogy csodálatos alpesi ízélményt nyújtson. "Nagy hangsúlyt fektetünk a személyesen ismert beszállítóktól származó valódi, őszinte minőségre. Célunk, hogy hazánkat a tányérra hozzuk, és a Zillertali-Alpokat kézzelfoghatóvá tegyük."

Az Alpenhof gourmet éttermünket a Gault&Millau 3 tokkal és 15 ponttal, a Falstaff pedig 2 villával jutalmazta

Az Ön feladatai

- Személyes és szívélyes gondoskodás minden vendég számára
- A tökéletes szolgáltatás koordinálása és biztosítása
- Kreatív új ötletek megvalósítása vendégeink lenyűgözése érdekében
- A munkavállalók és gyakornokok iránymutatása és képzése
- Intenzív tanácsadás a vendégeknek az italok és ételek kiválasztásával kapcsolatban
- Könyvelés és készpénzkezelés

Szolgáltatásaink
- top modern személyzeti ház
- Nappali stúdiók konyhasarokkal, fürdő/WC-vel, WLAN, nappali - hálószobával
- Túlfizetés a tapasztalattól függően
- a fitneszterem ingyenes használata
- ingyenes síbérlet a Hintertux gleccserre
- ingyenes mélygarázs
- tisztességes számlázási modellek
- Szemmagasságban történő kereskedés
- rövid utak és folyamatok
- az alpesi régió egyik legjobban díjazott szállodájában dolgozhatsz

Lehetőleg éves pozíció, 5 vagy 6 napos hét lehetséges.

Követelmények

- Elvégezte az étterem- vagy szállodavezetői szakképzést?
- Van tapasztalatod az előkelő gasztronómiában?
- Mindig a vendég áll a szeretetteljes erőfeszítéseid középpontjában?
- A kedvesség az erősséged?
- Szeretsz egy fiatalos csapatban dolgozni?

Igen? Akkor a legjobb helyen jársz az A-Teamben!
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

3000 €
Fizetés típusa
bruttó
13. + 14. havi fizetés
Bruttó fizetés a KV szerint, túlfizetés a tapasztalattól és képzettségtől függően.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet