Chef de Partie (m/w/d) - Alpin Family Resort Seetal
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 vagy 6 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.200 € net

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Chef de Partie
Teljes munkaidős foglalkoztatás 2022 decemberétől éves pozícióban
4,5 vagy 6 nap hetente, 35 óra vagy több
A túlfizetésre való készség a képzettségtől függően

Ezek az Ön feladatai és kompetenciái

Élelmiszer-előkészítés
Nemzetközi konyha
A higiéniai előírások ismerete
Halételek elkészítése

Mit várunk Öntől

Ön rendelkezik a szükséges képzéssel és megfelelő gyakorlattal
Barátságos a megjelenésed
Ön független, megbízható és csapatjátékos

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Vállalatunkban mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Felelősségteljes munkatársakat keresünk hűséges csapatunkba konyhánkba.
ITT EGY RÖVID ÁTTEKINTÉS AZ ÖN TÁJÉKOZTATÁSÁRA
Az ALPINE FAMILY RESORT**** körülbelül 140 vendéget fogad, és ahogy a neve is mutatja, sok családot " nagy és kis " gyerekekkel

A vendégeinknek kínált gasztronómiai kínálatban bőséges svédasztalos reggeli, 4-5 főételből álló vacsora, saláta- és előételbüfé, tematikus esték és természetesen késő délután édességeket és sós süteményeket tartalmazó svédasztalos ebéd szerepel
A gyermekmenük, a diétás ételek, a vegetáriánus vagy vegán ételek, valamint a különféle intoleranciák külön kezelést kapnak, és számunkra természetesek.

Elvárjuk Öntől
Csapatmunka - kollegialitás - együttműködés
Teljesítési akarat
Tisztesség és becsületesség
ápolt megjelenés és jó modor
Rugalmasság a vendégekkel és kollégákkal szemben
Diszkréció és lojalitás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

A fizetés megegyezés szerint, a képzettségtől és a munkától függően történik.

Rendszeres munkaidőt, családias légkört és teljesítményarányos fizetést kínálunk, és elvárjuk a munka szeretetét, a becsületességet, a csapatszellemet, a vendégeink jóléte iránti 100%-os elkötelezettséget és a lojalitást
- egy összeforrt csapat
- kellemes munkakörnyezet
- Továbbképzés
- ingyenes szállás és étkezés
- a fitnesz- és wellnesslétesítmények ingyenes használata
- Kedvezmények a wellness kezelésekre és a faluboltban történő vásárlásra
2200 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • Gyermekgondozás
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Szabad hétvégék
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Háziállat megengedett
  • Képzés és továbbképzés