Chef de Partie (m/w/d) - Das Pfandler
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
06.05.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.950 € bruttó

Österreich, Tirol

Leírás

A vendég a király - ahogyan az alkalmazottaink is!

Olyan embereket keresünk, akik a vendégélmény iránti őszinte lelkesedést hozzák a szállodánk vezéralakjának. Ha az operatív érdekek iránti tudatossággal és a jó együttlét érzésével is rendelkezel, akkor nálunk megbecsülő vállalati kultúra, karrierlehetőségek és élvezetes munka vár rád.

Az Ön feladatai a szezonális munkaterheléstől és az évszaktól függően változhatnak:

Feladatok
- Mise en place munka és öltözködés a poszton
- Felelős szervezés a felelősségi körödben
- Büfé összeállítása és felügyelete
- Ötletek és együttműködés a menük tervezésében
- Felelős élelmiszer-feldolgozás
- A szállítások átvétele és ellenőrzése
- A hűtőházak és raktárak rendjének fenntartása
- Gépek és berendezések gondos kezelése
- Tisztaság a munkahelyen

Karrierlehetőség:
- A szakmai követelmények és a külön megállapodás keretein belül támogatjuk a képzés és továbbképzés iránti érdeklődését.

Kérjük, jelentkezését a 0664/5488352-es telefonszámon vagy a markus.entner@pfandler.at e-mail címen küldje el

Várjuk jelentkezését és várjuk jelentkezését!

Követelmények

Szakmai és személyes követelmények:

- A pozitív vendégélmény és a szolgáltatás minőségének tudatosítása
- Szakácsképzés vagy megfelelő szakmai tapasztalat
- Szenvedély a szakácsmesterség iránt
- Kreativitás és megoldásorientáltság
- Magas fokú csapatban való munkaképesség és munkára való hajlandóság
- Értékelő hozzáállás az élelmiszerekhez
- A HACCP-irányelvek nagyon jó ismerete
- A minőség iránti megkülönböztető igény
- Nyelvek: nagyon jó német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
- Jó modor és ápolt megjelenés
Mit várunk el személyesen:
- Azonosulás az irányadó értékeinkkel: tisztelet, hozzáértés, szívélyesség
- Hajlandóság és érdeklődés a részvételre - a vendégek érdekében, a kollégákkal és a vállalattal való együttműködésben
- Életöröm és humor
- Felelősségtudat
- Elkötelezettség és megoldásorientáltság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

Felajánljuk Önnek:
- 3 vezérlő érték által formált vállalati kultúra:
o Tisztelet.
o Kompetencia
o Szívélyesség
- átlagon felüli fizetés
- változatos feladatok
- Különböző munkaidő-modellek lehetségesek
- szabályozott szabadidő
- Kedvezményes síbérlet télen
- Munkavállalói juttatások a Job-Life Achensee tagság révén
- TripleAAA Az Achensee régió munkaadója
- Ingyenes étkezés (teljes ellátás), szabadnapokon is
- Szállás új egyágyas apartmanokban konyhasarokkal és erkéllyel, illetve zuhanyzós/WC-vel és digitális műholdas TV-vel HD minőségben, valamint ingyenes W-Lan-csatlakozással, mindössze 60 méterre a szállodától
- A fedett úszómedence és a fitneszterem ingyenes használata
- az Achensee-tó számos sport- és szabadidős létesítménye, amelyek miatt a vendégek is hozzánk jönnek
2950 €
Fizetés típusa
bruttó
A teljes bruttó fizetést az Ön képzettségének és szakmai tapasztalatának megfelelően számítják ki.
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés