Chef de Partie (m/w/d) - Hotel Gut Brandlhof
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.350 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

Családi vezetésű, 4 csillagos superior szálloda vagyunk az Alpokban, és az osztrák szeminárium- és konferenciaturizmus egyik vezető szervezete. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban.

Szállodánkban mindig nyitva áll Ön előtt a karrierlehetőség!

A teljesítményarányos díjazás számunkra természetes.

Követelmények

  • Elvégezett szakácsképzés és tapasztalat az előkelő vendéglátásban Jelenlegi HACCP-képzés vagy hasonló higiéniai előírásokra vonatkozó képzés
  • Nagyon jó technikai és termékismeret Képes döntéseket hozni és csapatban dolgozni Magabiztos és magabiztos fellépés
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás
  • érvényes munkavállalási engedély

Ezek az Ön feladatai:

  • A mise en place napi előkészítése
  • Az ételek elkészítése és tálalása
  • A munkahelyi folyamatok szervezése és koordinálása Az élelmiszerek és nyersanyagok gazdaságos és felelősségteljes kezelése
  • A minőségi előírások és a gyártási folyamatok folyamatos fenntartása
  • A HACCP-szabványok betartása a konyha teljes területén
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
angol
A2 (alapok)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

  • Kihívást jelentő munka az Alpok egyik vezető kongresszusi szállodájában Professzionális munkakörnyezet ingyenes fejlődési lehetőségekkel A sportlétesítmények ingyenes használata és nagymértékben kedvezményes golfklubtagság
  • Munkavállalói e-autó ingyenes használatra
  • kiváló továbbképzési lehetőségek
  • Szállás lakásokban ingyenes étkezéssel, még szabadnapokon is
  • 5 napos hét Fizetés: 2 350 eurótól, a képzettségtől és a tapasztalattól függően jelentősen magasabb fizetésre is hajlandóak vagyunk
2350 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés a képesítéstől függően
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Egyéb
- Fitneszterem használata ingyenes- Képzések / tanfolyamok- Étkeztetés ingyenesen- Mosógép / szárító ingyenesen- Internet / WLAN ingyenesen- Teniszpálya ingyenesen- Futballpálya ingyenesen- Squash ingyenesen- Squash ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely