Chef de Partie (m/w/d) - Hotel Lenz
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Tirol

A Stefan Lenz által vezetett kis létszámú, régóta működő konyhai csapatunkban családi csapatmunkát ápolunk . Tapasztalatával és személyiségével keressük csapatunk megfelelő tag ját.

Számunkraa földhözragadtság nem csak egy szó, hanem egy valódi kultúra, amely szerint élünk, amikor együtt dolgozunk. Bízhat abban, hogy

A következő feladatokkal bízzuk meg Önt:

  • Ön önállóan kezeli a beosztását, és értékeli az a la carte étterem változatosságát és sokszínűségét az ebéd- és vacsoramenüvel.
  • Tapasztalatával hozzájárulhat szaktudásához, és szívesen valósít meg új kreatív ötleteket és ételeket.
  • Önnel és az Ön szakmai tudásávalegyütt új és változatos ételeket készítünk a Lenz konyhájában szállodánk vendégei számára.
  • Kollégáiddal együttműködve, körültekintő szervezéssel felelősséget vállalsz, és szívesen adod át tudásodat a Commisnak.
Mit akarunk tőled?
  • Legalább 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik az előkelő éttermi vendéglátásban.
  • Ön szeret önállóan szervezkedni a pozíciójában.
  • Számunkra a csapatmunka azt jelenti, hogy támogatjuk egymást a posztokon.
  • Ön nagyra értékeli a kulturált modort, és a főzésben magas személyes minőségi követelményeket támaszt.
  • Szeretsz új ötleteket és ételeket kipróbálni, és elkényeztetni velük a vendégeinket.
  • Ön értékeli az ápolt megjelenést.
  • Ön érdeklődő és nyitott arra, hogy fejlessze tudását és főzési készségeit.

Küldje el nekünk részletes jelentkezését. A legjobb, ha a "Jelentkezés most " gombra kattint, és egyszerűen online jelentkezik. Várjuk, hogy megismerjük Önt!

Követelmények

Chef de Partie, szakács m/f/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó
a kollektív felett