Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Lenz
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
01.06.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Andreas Lenz által vezetett kis létszámú, nagy múltú szervizcsapatunkban a családi csapatmunkát ápoljuk. Tapasztalatával és személyiségével keressük szervizcsapatunk megfelelő tag ját.

Számunkraa földhözragadtság nem csak egy szó, hanem egy valódi kultúra, amelyet együtt dolgozva élünk és lélegzünk. Ebben bízhat !

A következő feladatokkal bízzuk meg Önt:
  • Házigazdaként barátságosságával és udvariasságával elvarázsolja a vendégeket.
  • Ön a földhözragadt és őszinte kiszolgálással, szakmai hozzáértésével kényezteti vendégeinket. Tanácsot adsz vendégeinknek a regionális konyhánkhoz illő italok és borok kiválasztásában.
  • Mutassa meg nekünk értékesítési tehetségét az aperitiftől a digestifig. Az osztrák borvidék ismeretével pontokat szerezhet nálunk.
  • Nyugodtan add át tudásodat a Commisnak.
  • Ön önállóan irányítja az osztályát, és jól strukturált és szervezett munkamódszerrel mindenre odafigyel. A kórteremben körülbelül 25 vendégért felelsz.
  • Felelősségteljes és lelkiismeretes vagy, ha a pénztárgép és a könyvelésről van szó.
Mit akarunk tőled?
  • Acsapatszellem fontos számunkra! Kis csapatunkban segítőkészen és kollegiálisan támogatjuk egymást.
  • Az új ötletek éppúgy gazdagítanak minket, mint a kollégák közötti eszmecsere.
  • Számunkra aváltozatosság és sokszínűség a szolgáltatásban azt jelenti, hogy vendégeinknek az ételek széles választékát kínáljuk, az a la carte étteremtől az ebéd, a délutáni és az esti menüig, a szálloda éttermében pedig a szállodai vendégeinknek kínált Lenz konyhánkat.
  • Mi "készen áll unk", és többet akarunk tanulni.
  • Csapatként erősítjük egymást! Ez megkönnyíti, hogy önállóan is hozzájáruljunk erősségeinkhez.
  • Néha a dolgok felforrósodhatnak! Nagyra értékeljük a visszajelzéseket, és a kritikát a megoldás- és vendégközpontú, hiteles kiszolgálás javaslataként fogadjuk el.
  • Örülsz a saját és mások sikereinek.
  • Figyelmes és nyugodt munkastílusodnak köszönhetően mindent kézben tartasz az állomásodon.

Küldje el nekünk részletes jelentkezését. A legjobb, ha megnyomja a "Jelentkezés most" gombot , és egyszerűen online jelentkezik. Várjuk, hogy megismerjük Önt!

Követelmények

Pincér inkasszóval m/f/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó