Chef de Partie (m/w/d) - Hotel Seevilla Wolfgangsee
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (45 óra/ 5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.200 € net

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Motivált Chef de Partie-t keresünk cégünk számára. Ön fogja támogatni díjnyertes konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség!

A teljesítményhez kötött bérezés nálunk magától értetődő.

Jelenleg átalakítás alatt állunk! Átalakításunk után 2024 tavaszáig az alábbi felújításokkal bővülünk:

  • 8 új szoba és lakosztály
  • Új masszázsszoba tóra néző kilátással
  • Tetőtéri fitnesz- és jógaterem terasszal és tóra néző kilátással
  • Egész évben használható tóparti tetőterasz
  • Relaxációs szoba felújítása az egész éves wellnesshez

A feladatokról előzetesen szívesen tájékoztatjuk Önt:

  • À la carte szolgáltatás esténként kb. 50 fő részére (szállodai vendégek és külső vendégek)
  • A szálloda vendégei számára: À la carte snackek délutánonként
  • Ételkészítés
  • Reggeli szerviz
  • A szükséges áruk megrendelése
  • Az áruk tárolásának önálló megszervezése a HACCP-nek megfelelően

Ne habozzon és jelentkezzen most online.

Várjuk a jelentkezését,

Franziska Gastberger és a Seevilla csapata

Követelmények

  • Szeretsz emberekkel dolgozni.
  • Élvezed a finom ételek elkészítését.
  • Tapasztalattal rendelkezel a vendéglátóiparban.
  • Nagyon jó német nyelvtudás.
  • Nagyon jó angol nyelvtudás.
  • Előnyt jelent az előkelő à la carte kiszolgálásban szerzett tapasztalat.
  • Barátságos és tiszteletteljes együttműködés a mi A&O-nk.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A1 (belépés)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

  • Extra szabadnap a születésnapodon
  • Work the lake app - kedvezmények a tó körül
  • Az új fitneszterem és jógastúdió használata a tóra néző kilátással
  • Továbbképzésre ösztönöznek és támogatnak
  • Sétatávolságon belüli szállás
  • Bónusz juttatás azon munkavállalók számára, akik nem igényelnek szállást
  • Találkozók és workshopok az új ötletek és a jó/produktív együttműködés érdekében
  • Munkavállalói kedvezmények saját szállodánkban és éttermünkben
  • Bónusz utalványok formájában az új alkalmazottak sikeres ajánlása esetén
  • 2024. március-április: 20 napos bevezető szakasz áprilisban az optimális kezdés érdekében, számos workshop és továbbképzés keretében
  • Bónuszjuttatások a hosszú távú alkalmazottak számára
  • Rugalmas munkaidő és munkamodellek
  • És még sok más!
2200 €
Fizetés típusa
net
5 munkanaponként 45 munkaórára, túlfizetési hajlandóság áll fenn
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Rugalmas munkaidő
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Háziállat megengedett
  • Képzés és továbbképzés
Egyéb
- A munkaruhákat és a konyharuhákat ingyenesen mossuk- Az ágyneműt és a törölközőket a szálloda ingyenesen biztosítja- A "Work the Lake" alkalmazotti APP számos kedvezménnyel és ingyenes belépővel rendelkezik