Chef de Partie (m/w/d) - Schlossbrauhaus Schwangau
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.800 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

Leírás

FELADATOK:
- Ön önállóan és lelkiismeretesen irányítja az állomását
- Közösen felelsz a konyha zavartalan működéséért
- Ön példaképként viselkedik, jó példát mutat, és megosztja tudását és készségeit
- Benne vagy a sűrűjében, ahelyett, hogy csak ott lennél
- Hozzájárulsz egy olyan megbecsülő légkörhöz, amelyben mindenki szívesen látottnak érzi magát
- A napi akár 1200 étkezést is magában foglaló munkaterhelés ellenére minden nap magas színvonalú kulináris élményt nyújtasz vendégeinknek

Követelmények

A TULAJDONSÁGAIDAT
- Ön egy "csomagoló", akit nem idegesít fel a telt ház
- Minőség- és felelősségérzet, valamint gazdasági megértés
- Szerelem a termékért és a jó ételért
- Gondos és szabályos munkavégzés a HACCCP-irányelveknek megfelelően
- Strukturált, hatékony és fenntartható gyakorlat
- Magas szintű kezdeményezőkészség és gyakorlatias mentalitás
- Lelkesedés és csapatszellem a mi őrült csapatunk számára
- A főzés iránti szenvedély
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

AZ ÖN ELŐNYEI
- Professzionális konyhatechnológia és modern eszközök
- Vasárnapi, munkaszüneti és késői műszakpótlékok
- személyzeti étkeztetés
- Szemtől szembe találkozás és csapatszellem
- Függetlenség, felelősség, bizalom és támogatás
- Változatos tevékenységek és rövid döntéshozatali utak
- Csapatrendezvények és munkavállalói kedvezmények
- Tovább- és továbbképzés
2800 €
Fizetés típusa
bruttó
Megjegyzés a fizetésről:A havi bruttó fizetés a képzettségtől és a tapasztalattól függően 2300 és 3300 euró között van.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés
Egyéb
Ingyenes sör a saját sörfőzdénkből