Sous chef (m/f/d) - Schlossbrauhaus Schwangau
Sous chef (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
3.500 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

FELADATOK: - Közösen felelsz a konyha zavartalan működéséért - Példaképként viselkedsz, jó példát mutatsz, és megosztod tudásodat és képességeidet. Minden pozícióban és helyszínen aktívan részt veszel, és ahelyett, hogy csak ott lennél, a dolgok sűrűjében vagy - Hozzájárulsz egy olyan megbecsülő légkörhöz, amelyben mindenki szívesen látottnak érzi magát - Minden nap magas színvonalú kulináris élményt nyújtasz vendégeinknek a percenként akár 2,5 étkezés = 150 étkezés/óra = 1200 étkezés/nap munkaterhelés ellenére

Követelmények

AZ ÖN JELLEMZŐI: - Átfogó ismeretek minden pozícióban. Lehetőleg sous chefként szerzett tapasztalat - Ön egy "go-getter", akit nem zavar a telt ház - Minőség- és felelősségérzet, valamint gazdasági megértés - A termék és a jó ételek szeretete - Gondos és rendezett munkamódszerek a HACCCP irányelveknek megfelelően - Strukturált, hatékony és fenntartható gyakorlat - Nagyfokú kezdeményezőkészség és gyakorlatias mentalitás - Lelkesedés és csapatmunkára való képesség őrült csapatunk számára - Szenvedély a főzés iránt

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

AZ ÖN ELŐNYEI: - Professzionális konyhatechnológia és modern munkaeszközök - Vasárnapi, ünnepnapi és késői műszakban történő munkavégzésért járó pótlékok - Munkavállalói étkeztetés - Szemtől-szembe találkozás és csapatszellem - Önállóság, felelősség, bizalom és támogatás - Változatos tevékenységek és rövid döntési folyamatok - Csapatrendezvények és munkavállalói kedvezmények - Képzés és továbbképzés

3500 €
Fizetés típusa
bruttó
Megjegyzés a fizetésre vonatkozóan
A felajánlott havi bruttó fizetés a képzettségtől és a tapasztalattól függően 3000 és 4000 euró között mozog.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés
Egyéb
Ingyenes sör a saját sörfőzdénkből