Chef de Patisserie (m/f/d) - Steigenberger Hotel & Spa
Chef de Patisserie (m/f/d)
Belépés dátuma
15.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Niederösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € bruttó

éves állás

Österreich, Niederösterreich

Leírás

Velünk TE inspirálod az embereket!

Személyiségével, kreativitásával és kiemelkedő szolgáltatásorientáltságával a H World Internationalnál a legjobb helyen jár. Miért lesz könnyű dolgod? Mert több mint 90 éve kínálunk európai csúcsszállodákat, páratlan vendégszeretetet és kiváló szolgáltatást. Mint például a Steigenberger Hotel and Spa Kremsben, közvetlenül Wachau szívében!

Mi hiányzik még? Ön! Motivált és tehetséges embereket keresünk, akik csatlakoznak hozzánk, hogy mindennap a legjobb vendéglátók legyenek. De mindig az orrodat kell követned, hűen mottónkhoz: Make it your journey! Szeretnénk, ha jól éreznéd magad nálunk, élveznéd a munkádat és továbbfejlesztenéd magad. Jöjjön el a Steigenberger Hotel & SPA Kremsbe, és éljen át egy izgalmas utazást!

Elkötelezett Chef de Patisserie (m/f/d) munkatársat keresünk konyhai csapatunk támogatására azonnali kezdéssel.

Követelmények

Ezek az Ön feladatai:

  • Sütemények, péksütemények és desszertek gyártása különböző F&B üzleteink számára
  • A hatékony és eredményes folyamat biztosítása a cukrászdában
  • A legmagasabb minőségű friss termékekkel való munka
  • Saját receptek kidolgozása a különböző desszertek számára
  • a desszertek kreatív és tetszetős bemutatása
  • A HACCP-irányelvek betartása

Amit magaddal hozol:

  • Tapasztalat a szállodaiparban vagy cukrászdában
  • Motiváció és szenvedély a munka iránt
  • Lelkesedés a modern, innovatív cukrászat iránt
  • Nagyon jó termék- és szakismeret
  • A legmagasabb fokú minőségtudatosság
  • Önálló munkastílus, professzionális viselkedés
  • A szakma iránti szenvedély és életkedv, valamint a részletekre való odafigyelés
  • Megbízhatóság és felelősségtudat

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Továbbtanulás és képzés
HACCP-Kenntnisse
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

  • Vonzó munkavállalói árak szállodáinkban
  • Vállalati juttatások
  • Széles körű továbbképzési lehetőségek, pl. eLearning platformunkon vagy a Steigenberger Akadémián keresztül
  • Keresztirányú képzési lehetőségek
  • Támogató egyesület és társasági nap
  • Karácsonyi és ünnepi jutalom
  • Jubileumi kifizetés
  • Beleszólás a munkarend megszervezésébe
  • ingyenes étkeztetés
  • kedvezményes kozmetikai és spa kezelések

A Steigenberger Hotel & SPA Krems minden képzett jelölt jelentkezését várja bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemi identitástól, szexuális irányultságtól, nemzeti hovatartozástól, kortól vagy fogyatékosságtól függetlenül.

2500 €
Fizetés típusa
bruttó
A munkaviszonyra a 2. számú LG kategóriába sorolt, megfelelő képesítéssel rendelkező, de legalább havi bruttó 2.500,00 euróval rendelkező vendéglátóipari dolgozókra vonatkozó kollektív szerződés vonatkozik.
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Képzés és továbbképzés