Chef de Rang (m/f/d) - Das.Goldberg
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € net

éves állás

Österreich, Salzburg

Örvendeztesd meg vendégeinket a prémium szegmensben és légy a családi banda tagja! Akkor illeszkedsz hozzánk, ha elvégezted az éttermi vagy szállodai szakképzést, és már szereztél tapasztalatot az igényes gasztronómiában és szállodaiparban. Igazi csapatjátékos vagy, önállóan tudod irányítani állomáshelyedet és szeretsz emberekkel dolgozni. Ideális esetben jó borismerettel rendelkezel, és kiválóan beszélsz németül és angolul. Rugalmas és rugalmas vagy, folyamatosan fejlődni szeretnél, ápolt és professzionális megjelenéssel, valamint jó modorral rendelkezel.

Követelmények

Az Ön feladatai:

- Egy kórterem önálló vezetése
- A zökkenőmentes munkafolyamat megszervezése
- Kiszolgálás az Ala Carte és az étterem területén a szálloda vendégei számára
- Mise en Place és takarítási munkák
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr
Vezetői tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

- Éves pozíció 14 fizetéssel
- Ingyenes étkezés reggel, ebédidőben és este, valamint ingyenes étkezés a szabadnapokon is
- Szabályozott munkaidő
- 5 napos hét vagy 5,5 napos hét (az egyik hét péntek, a második héten 2 szabadnap)
- Személyzeti ház gyönyörű erkélyes lakásokkal (konyha, fürdőszoba, WC, lakásonként 2 egyágyas szoba) és nagy kerttel
- Személyzeti mosókonyha (szárító és mosógép)
- A szálloda saját természetes úszómedencéjének használata homokos stranddal
- Pihenjen az 1500 m²-es wellnessrészlegünkben található Night Spa-ban
- A szálloda fitnesztermének használata
- Helyi ár az Alpentherme Gasteinben, fitneszteremmel, nagy termálvizes fürdőmedencével, szaunavilággal
- Születésnapi ajándék és karácsonyi ajándék
- Éves személyzeti kirándulás (2 éjszaka)
- Részvétel a szálloda sportprogramjában, mint például jóga és vezetett túrák, ..
- Kedvezmény minden spa kezelésre és termékre
- Kedvezmény a szállodában velünk tartózkodó barátaidnak és családtagjaidnak
- Továbbtanulási és képzési lehetőségek
- Csapatruházat biztosított

0 €
Fizetés típusa
net
Javadalmazás - képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely