Chef de Rang (m/f/d) - Familienhotel Post
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
14.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € bruttó

éves állás

Österreich, Kärnten

Családi vállalkozásaink **** Familienhotel Post és Villa Postillion am See az év 10 hónapjában nyitva tartanak. A 120 ágyas Familienhotel Post 30 éve családokra specializálódott, a Kinderhotels alapító tagja, és egy kis a la carte étteremmel is rendelkezik. A tóparti Villa Postillion 75 fő befogadására alkalmas. A tavon saját hálós halászatunkkal naponta fogunk friss halat. A Wappenstüberl a la carte éttermünk a Millstatti-tó saját, házilag fogott halaira specializálódott, és a Falstaff és a Karintia Konyha-kalauz ajánlja.

Követelmények

Feladatok/tevékenység:

- Önálló munka a szolgálatban

- Saját állomáshely átvétele

- Segítségnyújtás a szerviz és a bár területén

- Mindennapos helybenhagyó munka

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Számos előnyünk és előnyünk Munkakörnyezet:

- (szállodánk az év 10 hónapjában van nyitva)

- Ismerős és professzionális: Két házunknak köszönhetően

- Fedett terasz a könnyebb munkavégzés érdekében

Hangulat:

- Családias munkahelyi légkör & változatos munkakörnyezet

- Fontos számunkra a bizalom és az együttműködés

- Ingyenes részvétel a képzéseken

- Nyitott az Ön ötleteire

Csapatház & szabadidő:

- Szállás a csapatházban, gyors WLAN, internet TV-vel

- Közös konyha/ mosógép és szárítógép

- Napi 3 étkezés, még a szabadnapokon is

- Kedvezményes italok

- Kerékpár/csónak bérlés, kerékpárparkoló

- Szabadidős létesítmények használata a vendégek számára

- szükség esetén gyermekfelügyelet saját gyermekei számára

- Masszázs féláron

2500 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés lehetséges, munkaidő, munkavégzés mértéke megegyezés szerint
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
Extrák
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Állásajánlataink

Összes munkahely