Chef de Rang (m/f/d) - Gramai Alm Alpengenuss & Natur Spa
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.100 € net

Österreich, Tirol

Kommunikatív vagy, nappal és éjszaka is aktív, szeretsz emberekkel dolgozni és a családi ünnepeket kicsiknek és nagyoknak különleges élménnyé tenni? Szereted a kiváló ételeket és mindig szívesen támogatod kollégáidat?

Még mindig keresünk egy motivált Chef de Rangot gyűjtéssel. Éttermünkben két terület közül választhatsz, vagy ha szeretnéd, kombinálhatod is őket. Vagy a saját állomásodért leszel felelős a panziós vendégekkel (4 csillagos superior), hogy a lehető legjobban kiszolgáld őket és tanácsot adj borügyekben - este és reggelinél VAGY a saját á la carté állomásodért leszel felelős tapasztalat és hozzáértés függvényében 8 és 15 asztal közötti méretben.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Az Ön feladatai:

Telepítés
A vendégek elégedettségének biztosítása
Együttműködés a csapattagokkal
Az általunk kínált termékek és az a la carte menü ismerete
A sommelier szerepének átvétele, ha az étteremnek nincs saját sommelier-je
Együttműködés a Commis de Ranggal a táblázatok elkészítésében
A szervizállomás általános gondosságának és tisztaságának biztosítása

Amikor velünk dolgozik a Gramai Almában, Ön nem egy szám a rendszerben. Ön nem alkalmazott. Ön a család tagja!
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
Orderman
Alapvető ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

Tőlünk mindezt elvárhatja:

- Teljesítményalapú kifizetés a kollektív felett
- egy motivált, fiatal csapat, vagány főnökökkel körülötted
- Jövedelmező borravaló lehetőségek
- Szabályozott munkaidő heti 6, 5,5 vagy 5 nap/hét
- Előre meghatározott szabadnapok és szabadságolási időszakok, valamint heti szolgálati beosztás
- Napi vagy részleges szolgáltatások lehetségesek
- Ingyenes étkezés, napi 3x a szabadnapokon is
- Ingyenes szállás frissen felújított egy- vagy kétágyas szobákban, wifivel a szobában
- Új, 2100 m²-es természetfürdőnk ingyenes használata
- 1 wellness kezelés/hónap az Ön számára
2100 €
Fizetés típusa
net
Az összes tippet megtarthatja magának. A munka mennyiségétől és a motivációtól függően ez havi 500,00 és 3 000,00 € közötti összeget jelenthet. A túlfizetés a képzettségtől és a tapasztalattól függően lehetséges.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Rugalmas munkaidő
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen