Commis de rang (m/w/d) - Hotel Fisserhof
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
10.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.375 € net

Österreich, Tirol

Elkötelezett Commis de Rang munkatársat keresünk csapatunk megerősítésére:

Feladatok: Felelősségek:

  • A különböző büfék felállítása és gondozása
  • Egy Chef de Ranggal való együttműködés egy állomáson
  • Az ételek felszolgálása
  • Mise en place tevékenységek
  • Reggeli felszolgálás
  • Általános takarítási munkák elvégzése
  • Irodai munka (evőeszközök, poharak stb.)

Követelmények:

  • Rugalmas és önálló munkavégzés
  • Élvezze az emberekkel való foglalkozást
  • Ápolt megjelenés és magabiztos fellépés
  • Részmunkaidő vagy teljes munkaidő (5,5 napos hét)

Ajánlunk:

  • Megfelelő képesítéssel járó tisztességes fizetést, képzettségtől és teljesítménytől függően túlfizetés lehetséges.
  • Saját szoba zuhanyzóval, WC-vel, WLAN, hűtőszekrény, TV és étkezési lehetőség (igény esetén).
  • Mosási és szárítási lehetőség a szálláson
  • Földalatti parkoló benne foglaltatik
  • Változatos és kihívásokkal teli munkát
  • Barátságos és családias munkahelyi légkör
  • 13. és 14. havi fizetés (szabadság és karácsonyi jutalom)
  • Célzott bevezetés és betanítás, valamint modern munkahely
  • Hosszú távú kilátások és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Fitnesztermünk használata kardioeszközökkel és súlyzós állomásokkal
  • Rendszeres uszoda- és szaunahasználat kiválasztott estéken
  • 50 % kedvezmény a szállodai masszázsokra
  • 20 % kedvezmény minden italra a fiss-i Café Bar Marende-ban (kb. 5 perc sétára a Hotel Fisserhoftól)
  • Rendszeres személyzeti rendezvények

Várjuk írásos jelentkezését! Ha bármilyen kérdése van, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.

A Pale család

Követelmények

  • Rugalmas és független munkastílus
  • Élvezi az emberekkel való foglalkozást
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

  • Megfelelő képesítéssel járó méltányos fizetés, a képesítés és a teljesítmény függvényében túlfizetés lehetséges.
  • Mosási és szárítási lehetőség a szálláshelyen
  • Földalatti parkolási lehetőség benne foglaltatik
  • Változatos és kihívásokkal teli munka
  • Fitnesztermünk használata kardióeszközökkel és súlyzós állomásokkal
2375 €
Fizetés típusa
net
Fizetés, beleértve a különfizetéseket és a szabadságpénzt. Túlfizetés lehetséges a képzettségtől és a teljesítménytől függően.
Szálláshely típusa
Kétágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Garázs parkolóhely
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím