Chef de Rang (m/f/d) - Hotel Montanara
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.000 € net
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

Österreich, Salzburg

Leírás

Mi ínyencek erősítést keresünk!
Nyitott vagy, élvezed a munkádat, és tisztelettel bánsz a csapattársaiddal? Akkor a legjobb helyre jöttél

Fiatal, motivált csapat vagyunk, amelyben az együttműködés és a szakmai hozzáértés rendkívül fontos, és ahol együtt dolgozunk azon, hogy vendégeink sok szép emléket vihessenek haza magukkal.

Készen áll arra, hogy az élvezetet állítsa munkája középpontjába? Akkor jelentkezzen most, és legyen velünk öröm előkészítő a gyönyörű Flachauban

Követelmények

- Szakmai tapasztalat a 4 csillagos szállodaiparban
- Egy kórterem önálló vezetése
- Vendéggondozás nagy figyelmet fordítva a részletekre
- Reggeli szolgáltatás
- Élelmiszer- és italkiszolgálás
- A büfék felállítása és lebontása (reggeli büfé és tematikus esték)
- Aktív tanácsadás, borok értékesítése és szervizelése
- A csapatmunka közel áll a szívéhez
- Felelősségtudat és szervezőkészség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

- Biztonságos munkaviszony
- A teljesítménynek megfelelő, kollektív béren felüli méltányos fizetés
- Ingyenes étkezés reggel, délben és este. Szabadnapokon is
- Igény esetén szállás az egyik személyzeti szállásunkon
- Tiszteletteljes munkakörnyezet hozzáértő kollégákkal
- Nyílt kommunikáció minden osztályon és pozícióban
- Részletes képzés az új pozícióra
- Egy csapat, mint senki más *az ínyencek* .
2000 €
Fizetés típusa
net
A túlfizetésre való készség a képzettségtől függően
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím