Chef de Rang (m/f/d) - PURADIES
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net
Icon: cap-small-fill-whiteIcon: cap-small-fill-white

Österreich, Salzburg

Motivált Chef de Rangot keresünk cégünk számára. A 76 lakosztállyal, szobával és 14 faházzal, valamint a díjnyertes Freiraum társalgóval és bárral rendelkező Puradies egy 4*S természetközeli üdülőhely a különbséggel. Ahogy a neve is mutatja, az üdülőhely tiszta élvezetet ígér magas színvonalon a közeli és távoli vendégek számára. A természetközeli üdülőhely azonban nem csak a tiszta kikapcsolódásra vágyó látogatók számára vonzó. A Puradies csodálatos lehetőségeket és kihívásokat kínál egy egyedülálló környezetben azok számára, akik karriert keresnek egy csúcsszállodai üdülőhelyen. Munkatársaink alkotják a 4*S természetvédelmi üdülőközpont szívét. Magas elvárásainkat és követelményeinket természetesen további szolgáltatásokkal és juttatásokkal jutalmazzuk.

Feladatok:

- Munkavégzés a kiszolgáló helyiségekben, reggeli, ebéd és vacsora

- Igényes vendégeink gondozása

- Aperitifek, digestifek és borok aktív értékesítése éttermi vezetőnk segítségével

- Üzemeltetés és számlázás a Smart Systems "Nova Touch" szállodai és pénztárgépes szoftverünkkel

- Felelősség a szálloda minőségi szabványainak betartásáért

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás számunkra természetes. Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

- Elvégezett szállodaipari szakképzés és szakmai tapasztalat az előkelő szállodaiparban/ vendéglátóiparban

- Hozzáértő, jó szervezőkészséggel és pozitív csapatszellemmel rendelkező vendéglátót keresünk, aki munkája közben sem veszíti el a mosolyát

- nagyon jó angol nyelvtudás írásban és szóban

- magabiztos, ápolt és meggyőző, megnyerő modorral és jó kommunikációs készséggel rendelkezik

- Rugalmasság, motiváltság, rugalmasság és szociabilitás, valamint öröm a vendégekkel való bánásmódban

- magas fokú motiváció és elkötelezettség, felelősségteljes, nyitott és csapatjátékos

- magabiztos és vidám személyiség

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

- Szabályozott munkaidő egy modern munkaidő-nyilvántartó rendszerrel együtt

- Ingyenes étkeztetés a nem munkanapokon is

- Teljesítményhez kötött bérezés

- 13. és 14. havi fizetés (KV szerinti aliquotált)

- Teljesen felszerelt szállás a rendelkezésre állás függvényében

- Egyenruha biztosítása részlegtől függően

- Munkavállalói gépjárművek használata

- Az új Heaven Spa vízi- és szaunavilág, valamint a fitneszterem használata

- Kedvezmények a SPA kezelésekre és az éttermi fogyasztásra

- Különböző belső és külső képzési lehetőségek (a költségek nagy részét a vállalat fedezi)

- Családi és baráti ár a természetvédelmi központban, a kihasználtságtól és az évszaktól függően

- Kedvezmények a regionális vállalkozásoknál és a hegyi vasutaknál

1800 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely