Chef de Rang (m/f/d) - Residenz Hochalm
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
20.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € net

Österreich, Salzburg

Leírás

Servus...! a Hotel Residenz Hochalmban

Fiatal, dinamikus csapatunk támogatására keresünk motivált és elkötelezett Chef de Rangot a 2024-es nyári szezonra és a 2024/2025-ös téli világbajnokságra is. Modern, regionális 4 csillagos kategóriájú üdülőhotelünk a LÄSSIG HOME-ban található 1110 m tengerszint feletti magasságban, közvetlenül a Saalbach Hinterglemm túra- és kerékpáros paradicsomban, a Salzburger Landban. A szálloda 50 különböző kategóriájú szobával és lakosztállyal, étteremmel, napozóterasszal, wellnessrészleggel és szállodai bárral rendelkezik.

- Chef de Rang m/f/d

Követelmények

Az Ön feladatai:

◾ A vendégek hiteles és professzionális kiszolgálása

◾ Saját állomásod vezetése

◾ Szakmai tanácsadás hazai és külföldi vendégeinknek

◾ Forgalomorientált kiegészítő értékesítés végzése

◾ A szolgáltatási standardok betartása és biztosítása

◾ HACCP irányelvek betartása és az éttermi terület karbantartása

◾ Belső képzéseken való részvétel

Az Ön profilja: Nagyszerű lenne, ha a következőket hozná a csapatba:

◾ Szakmai tapasztalat az előkelő vendéglátásban

◾ német és angol nyelvtudás elengedhetetlen

◾ Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban

◾ Magas fokú motiváció és elkötelezettség

◾ Önálló munkavégzésre való képesség Amire számíthatsz:

◾ Ingyenes ellátás és szállás, még a szabadnapokon is

◾ Elhelyezés egyágyas szobában vagy pároknak kétágyas szobában

◾ 48 órás hét (6 nap)

◾ Ingyenes WIFI és TV

◾ Egy szálloda közvetlenül a pályán

◾ Ingyenes szaunahasználat (meghatározott időpontokban)

◾ Ingyenes mosókonyha használata

◾ Ingyenes sí- és snowboardfelszerelés kölcsönzés

◾ A kollektív szerződésen felüli teljesítménybérezés

◾ Aliquot 13. és 14. hó végi jutalom

Szeretnél egy laza csapatban dolgozni? Akkor vedd fel velünk a kapcsolatot és küldd el a jelentkezésedet. Várjuk jelentkezését! #homeoflässig #hotelanderpiste #saalbachhinterglemm #residenzhochalm

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Ajánlatunk

◾ Ingyenes ellátás és szállás, még szabadnapokon is

◾ Elhelyezés egyágyas vagy kétágyas szobában (pároknak)

◾ motivált csapat

◾ 48 órás hét (heti 6 nap)

◾ szálloda közvetlenül a pályán (a téli sportok szerelmeseinek)

◾ szálloda egy túrázó és kerékpáros paradicsomban

◾ ingyenes mosókonyha a személyzet számára

◾ ingyenes sí- és snowboardfelszerelés bérlés (télen)

◾ Kedvezmények regionális partnereinknél és a hegyi vasutaknál

◾ KV feletti teljesítménybér a képzettségtől és tapasztalattól függően

◾ Tippek

◾ 13. és 14. havi fizetés kifizetése

1900 €
Fizetés típusa
net
a túlfizetésre való felkészültséggel a képzettségtől függően, valamint a 13. és 14. havi fizetés és borravaló aliquot részével.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Ingyenes síbérlés
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Társalgó
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer