Commis de rang (m/w/d) - Juffing Hotel & Spa
Commis de rang (m/w/d)
Karrier-st√°tusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
MunkaidŇĎ
Teljes munkaidŇĎben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

√Ėr√ľl√∂k, hogy ezt olvasod. ūüėä

Elk√∂telezett √©s √∂n√°ll√≥ Commis de rangot keres√ľnk 2024. √°prilis 12-tŇĎl. 2024. √°prilis 12-tŇĎl egy Chef de Ranggal egy√ľtt dolgozol a saj√°t √°llom√°sodon, alkalmas vagy az √©telkiszolg√°l√°sra √©s illeszkedsz egy olyan csapatba, amely m√°r t√∂bbsz√∂r elnyerte a Bar√°ts√°gos Liliomot.

Az √Ėn feladatai ūüėä

  • √Čtelek felszolg√°l√°sa sz√°llod√°nk vend√©gei sz√°m√°ra
  • Mindennapos munka / nyomon k√∂vet√©si munka
  • Az aktu√°lis men√ľ √©s a napi aj√°nl√°sok speci√°lis ismerete
  • Az √°llom√°sok tiszt√≠t√°sa
  • Az irodai ter√ľletek tisztas√°ga, bele√©rtve a berendez√©seket is

Az √Ėn elŇĎnyei ūüėä

  • Csal√°di v√°llalkoz√°s vagyunk, amely eg√©sz √©vben mŇĪk√∂dik.
  • Az √Ėn nett√≥ fizet√©se 1 900 (5 napos h√©t)
  • Ingyenes √©tkeztet√©s: Reggeli, eb√©d √©s vacsora minden nap, m√©g a szabadnapokon is.
  • Kellemes extr√°k: b√≥nuszrendszer √©s munkav√°llal√≥i b√©rlet wellness napokra, mozi estekre, √©tkez√©ssel egybek√∂t√∂tt t√ļr√°kra √©s sz√ľlet√©snapi meglepet√©sekre.
  • R√©szv√©teli tipp.
  • A szolg√°lati beoszt√°st egy h√©ttel elŇĎre megkapja, √©s az idej√©t elektronikusan r√∂gz√≠tik.
  • Heti5 napot dolgozol (k√©r√©sre 6 napos h√©t is lehets√©ges).
  • R√©szmunkaidŇĎs foglalkoztat√°s h√©tfŇĎtŇĎl vas√°rnapig lehets√©ges.
  • Az egyenruh√°kat ingyenesen biztos√≠tjuk.
  • Mi egy cs√ļcsmodern l√©tes√≠tm√©ny vagyunk, √ļj berendez√©sekkel √©s egy csod√°latos √©tteremmel, terasszal.
  • Az √Ėn tov√°bbk√©pz√©se √©s fejlŇĎd√©se fontos sz√°munkra, √©s sz√≠vesen fizet√ľnk √Ėnnek √©s a csapatnak speci√°lis t√©m√°j√ļ tanfolyamokat.
  • Egy modern, j√≥ hangulat√ļ lak√°sban fogsz √©lni, saj√°t konyh√°val, edzŇĎteremmel, m√©lygar√°zzsal √©s gy√∂ny√∂rŇĪ kerttel (n√©zd meg lak√°sainkat itt!), ha nincs sz√ľks√©ged lak√°sra, a fizet√©sed nŇĎni fog.
  • Sz√≠vesen l√°tjuk √Ėnt a wellnessr√©szleg√ľnk√∂n, √©s r√©szt vehet a vend√©geinknek sz√≥l√≥ Reflect and Begin programban.
  • Egy 35-40 fŇĎs, tisztelettud√≥ √©s vid√°m csapat vagyunk.

Az √Ėn profilja ūüėä

  • √Ėr√∂mmel t√°mogatsz egy 8 fŇĎs kiszolg√°l√≥ csapatot, √©s van tapasztalatod hasonl√≥ l√©tes√≠tm√©nyekben commis de rang-k√©nt.