Reggeliző pincér (m/f/d) - Das.Goldberg
Reggeliző pincér (m/f/d)
Belépés dátuma
01.07.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.450 € net

éves állás

Österreich, Salzburg

Leírás

korai madár ...

TE szeretsz reggel az első lenni, és mosollyal az arcodon kezdeni a napot?

  • ÖN ideális esetben éttermi vagy szállodai szakemberként végzett képzéssel rendelkezik, vagy már széleskörű tapasztalatot szerzett a kiszolgálásban?
  • Ön szeret felelősséget vállalni, megbízható, és a jó modor, valamint az ápolt és professzionális megjelenés magától értetődő az Ön számára
  • Ön csapatjátékos, nyomás alatt is képes dolgozni, szorgalmas és rugalmas, beszél németül és ideális esetben angolul is

Akkor várjuk jelentkezését.

Követelmények

Akkor fogsz hozzánk illeszkedni, ha ...-igazi csapatjátékos vagy, aki elkötelezett - van tapasztalatod reggeliző pincérként, ideális esetben éttermi szakemberként - önállóan gondolkodsz és cselekszel - jó modorral, ápolt és professzionális megjelenéssel rendelkezel - rugalmas és rugalmas vagy..

Feladataid:

- A reggeli büfé felállítása és lebontása csapatunkkal együttműködve

- A büfé rendbetétele

- Mise en place munka

- A vendégek szakszerű kiszolgálása

- A felszolgálás szabályainak elsajátítása

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

AZ ÖN JUTALMAI

  • heti 5 nap / 5,5 napos hét vagy 6 napos hét. Az Ön kívánságai alapján dolgozunk
  • Éves pozíció 14 fizetéssel
  • Szabályozott munkaidő
  • Ingyenes étkeztetés reggel, ebédidőben és este, a szabadnapokon is ingyenesen
  • Személyzeti ház gyönyörű lakásokkal (erkéllyel, konyhával, fürdőszobával, WC-vel, lakásonként 2 egyágyas szobával) és nagy kerttel Személyzeti mosókonyha (szárító és mosógép)
  • A szálloda saját természetes úszómedencéjének használata homokos stranddal
  • Pihenés a személyzet éjszakai gyógyfürdőjében az 1500 m²-es wellnessrészlegünkben
  • Lazítson a hidrojet masszázsban
  • Edzeni a szálloda edzőtermében
  • Helyi tarifa az Alpen Therme Gasteinben és a hegyi vasutaknál
  • Születésnapi és karácsonyi ajándék
  • Éves munkatársi kirándulás (3 nap 2 éjszakai tartózkodással)
  • Részvétel a szálloda sportprogramjain, például jóga és vezetett túrák stb.
  • Kedvezmény minden spa kezelésre és termékre
  • Kedvezmények a szállodában velünk tartózkodó barátai és családtagjai számára
  • Kedvezmények a síbérletre és a boltunk termékeire
  • Továbbképzési és képzési lehetőségek
  • Csapatruházatot biztosítunk
1450 €
Fizetés típusa
net
Fizetés megállapodás szerint, túlfizetési hajlandósággal.

Szükség esetén szállás gyönyörű lakásokban
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely