Restaurant Management (m/f/d) - Das.Goldberg
Restaurant Management (m/f/d)
Belépés dátuma
20.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Restaurant Management (m/f/d) Restaurant Management (m/f/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Leírás

ARANY TEHETSÉG VAGY?

A Goldberg-konyha. Többszörösen kitüntetett két villával a Falstaffban, és a Gault Millau is említi. Mottónk szerint Wald. Meadow. Wertvolles." címmel a prémium szegmensben nap mint nap aranyérmes pillanatokat teremtünk vendégeinknek. Ételeinket friss és regionális termékekkel, saját kertünkből származó finom fűszernövényekkel, valamint a környező rétek és őserdők vadon termő növényeivel varázsoljuk és finomítjuk. Emellett házi kenyeret kínálunk a kőkemencéből, házi füstölt szalonnát, kávékreációkat saját pörkölőnkből, finom szörpöket, gyógynövényes esszenciákat, limonádékat és még sok minden mást. Az összetéveszthetetlen aranyló ízekért. Mert vendégeink érzik a szeretetet abban, amit csinálunk.

Követelmények

AZ ÖN PROFILJA
  • Elvégezte a szállodai szakképzést
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Nagyon jó ital- és borismeret
  • Körültekintő és célorientált munkamódszer
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség és nyomás alatti munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság és megértés a vendégek és kívánságaik iránt
  • Jó kommunikációs készség és csapatjátékos
  • Magas fokú szolgáltatásorientáltság és minőségtudatosság a legmagasabb szinten
  • A német nyelvtudás elengedhetetlen, bármely más nyelv ajánlott
  • Elismert sommelier/sommelière vizsga ajánlott
  • Szívesen tart szóbeli előadásokat a bor témakörében (borkóstolók, borbemutatók)
  • Élvezi a tevékenységek tervezését és szervezését

FELADATOK
  • Az étterem, a rendezvények, az à la carte kiszolgálás és a bár zavartalan működésének biztosítása
  • A munkarend megszervezése, az alkalmazottak és gyakornokok felügyelete
  • A házigazda szerepének vállalása és igényes vendégeink gondozása
  • Professzionális kiszolgálás
  • Minőségellenőrzés és minőségbiztosítás a szabványainkkal, a termékek minőségével és az osztály általános megjelenésével kapcsolatban
  • Felelősség a megfelelő könyvelésért és a helyes számlázásért
  • Microsoft programokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Tanácsadás a borválasztással kapcsolatban
  • A borok minőségének felismerése, biztosítása és értékelése
  • A borospince felügyelete
  • Szoros együttműködés a konyhavezetéssel
  • A kiszolgálás zavartalan működésének támogatása
  • A napi takarítási munkák megszervezése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

AZ ÖN JUTALMAI
  • heti 5 nap / 5,5 napos hét vagy 6 napos hét. Alkalmazkodunk az Ön kívánságaihoz.
  • Éves pozíció 14 fizetéssel
  • Szabályozott munkaidő
  • Ingyenes étkeztetés reggel, ebédidőben és este, a szabadnapokon is ingyenesen
  • Szép, erkélyes lakásokkal rendelkező személyzeti ház (konyha, fürdőszoba, WC, lakásonként 2 egyszemélyes szoba) és nagy kert
  • Személyzeti mosókonyha (szárítógép és mosógép)
  • A szálloda saját természetes úszótavának használata homokos stranddal
  • Pihenés a személyzet éjszakai gyógyfürdőjében az 1500 m²-es wellnessrészlegünkben
  • Lazítson a hidrojet masszázsban
  • Edzeni a szálloda fitnesztermében
  • Helyi tarifa az Alpen Therme Gasteinben és a hegyi vasutaknál
  • Születésnapi és karácsonyi ajándék
  • Éves munkatársi kirándulás (3 nap 2 éjszakai tartózkodással)
  • Részvétel a szálloda sportprogramjain, például jóga és vezetett túrák stb.
  • Kedvezmény minden spa kezelésre és termékre
  • Kedvezmények a szállodában velünk tartózkodó barátai és családtagjai számára
  • Kedvezmények a síbérletre és a boltunk termékeire
  • Továbbképzési és képzési lehetőségek
  • Csapatruházatot biztosítunk

EZ VAGYUNK

65 fő. Szenvedélyes házigazdák. És 130 aranykezű 130 vendégért a prémium szegmensben. A DAS.GOLDBERG a Gastein-völgyben, a Hohe Tauernre messziről nyíló kilátással rendelkező páholyülésben található. Mi, a Goldberg csapat, nagy hangsúlyt fektetünk a csapatszellemre, a bizalomra és a megbecsülésre. Ezek a pillérek, párosulva a csapat nyitott és családias légkörével, meghatározzák gondolatainkat és cselekedeteinket. És együtt élünk egy szenvedélynek: minden nap újból és újból inspirálni vendégeinket, és arany pillanatokat szerezni nekik. Legyen Ön is a nagy családunk tagja.

0 €
Fizetés típusa
bruttó
KV szerinti díjazás a képzettségtől és tapasztalattól függően
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Extrák
  • Ingyenes étkeztetés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely