ReggelizŇĎ szakács (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
ReggelizŇĎ szakács (m/f/d)
Karrier-st√°tusz
Szakemberek
Belépés dátuma
08.09.2024
MunkaidŇĎ
RészmunkaidŇĎs
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Szereted a napot egy finom reggelivel kezdeni √©s m√°soknak is csod√°latos napkezd√©st biztos√≠tani? Akkor n√°lunk van a megfelelŇĎ √°ll√°s az √Ėn sz√°m√°ra!

Motiv√°lt reggelizŇĎ szak√°csot keres√ľnkūüėä nagyszerŇĪ reggelizŇĎ csapatunk t√°mogat√°s√°ra heti 1-2 napra helyettes√≠t√©ssel . A munkaidŇĎd fix 07:00-11:00-ig, opcion√°lisan heti 1-2 nap (4-8 √≥ra) . A munkaidŇĎd meghosszabb√≠that√≥ 07:00-13:00-ig is.

Az √Ėn feladataiūüėä

  • Toj√°sos √©telek, palacsinta √©s egy√©b reggeli √©telek friss elk√©sz√≠t√©se
  • A higi√©niai √©s minŇĎs√©gi elŇĎ√≠r√°sok betart√°sa

Az √Ėn profiljaūüėä

  • Tapasztalat a reggeli √©telek elk√©sz√≠t√©s√©ben
  • Tiszta munkam√≥dszerek
  • Szeret√ľnk tanulni, a p√°lyam√≥dos√≠t√≥kat nagyon sz√≠vesen l√°tjuk
  • Megb√≠zhat√≥s√°g √©s rugalmass√°g