Gardemanger (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Gardemanger (m/f/d)
Belépés dátuma
08.09.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

éves állás

Österreich, Tirol

Ön a hidegkonyha mestere, és az igényes szállodai vendégek számára készített kiváló 5 fogásos esti menü és a bio minősítés nem idegen szavak az Ön számára? Akkor a legjobb helyen jársz!

Elkötelezett és független kertészt keresünk 😊.

A ¾ természet ínyenc panziónk kivételes reggelivel indítja a napot, délután svédasztalos étkezés következik, amelyért nagyrészt Ön felel, a napot pedig egy ízletes, ötfogásos esti vacsora zárja. A szállodai vendégeinket kiszolgáló konyhai szolgáltatás Tirol egyik legjobbjaként ismert, és Ön kulcsszerepet játszik a konyha sikerében.

Az Ön előnyei 😊

  • Családi vállalkozás vagyunk, amely egész évben működik.
  • Az Ön műszakja vagy reggeli és esti műszakra oszlik, vagy 13:00-tól 21:00-ig folyamatosan dolgozik.
  • Az Ön fizetése a szakmai képesítésétől és tapasztalatától függ.
  • Ingyenes étkeztetés: Reggeli, ebéd és vacsora minden nap, még a szabadnapokon is.
  • Kellemes extrák: bónuszrendszer.
  • Részvételi tipp.
  • A szolgálati beosztást egy héttel előre megkapja, és az idejét elektronikusan rögzítik.
  • Heti 5 napot dolgozol.
  • Az egyenruhákat ingyenesen biztosítjuk, és a konyhai személyzet ruháit a helyszínen tisztítjuk.
  • Mi egy csúcsmodern vállalkozás vagyunk, teljesen új konyhával.
  • Az Ön továbbképzése és fejlődése fontos számunkra, és szívesen fizetünk Önnek speciális témájú tanfolyamokat.
  • Feladatai világosan meghatározottak.
  • Szánunk időt a jó beszélgetésekre.
  • Egy modern, jó hangulatú lakásban fogsz élni, saját konyhával, edzőteremmel, mélygarázzsal és gyönyörű kerttel (). Ha nincs szükséged lakásra, a fizetésed nőni fog.
  • Egy 35-40 fős, tisztelettudó és vidám csapat vagyunk.

Az Ön profilja 😊

  • Élvezed, hogy a hideg ételeket tökéletessé teszed, és jó a műveltséged. Feladataid közé tartozik a minőségi ételek elkészítése és tálalása, a higiéniai előírások betartása, a készletek ellenőrzése és a főszakáccsal egyeztetve a rendelés.
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • Szereted a kreatív salátabüféket és a gyönyörű hidegtálakat.
  • Ön jól beszél németül.
  • Komolyan veszi a vendégek allergiáit és intoleranciáit.

Úgy hangzik, mintha ez lenne a tökéletes munka az Ön számára?

Akkor várjuk, hogy megismerjük Önt.

Követelmények

Gardemanger (m/f/d) szeptember 8-tól 2024. szeptember 8-tól
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely