Házvezetőnő (m/w/d) - HUBERTUS Mountain Refugio Allgäu
Házvezetőnő (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Deutschland, Bayern

Purisztikusan kialakított, részletesen kidolgozott lakosztályaink és szobáink a visszavonulás helyei. Rengeteg lehetőséget adnak a személyre szabásra. Dolgozzon velünk együtt, hogy vendégeink otthon érezhessék magukat. Gondosan rendezzen be minden kiegészítőt. Rázza ki a párnákat. Drapírozza vonzó módon a vizes kancsókat, poharakat és gyertyákat. És segítsen vendégeinknek bármilyen kérdéssel kapcsolatban.

Várom az új kihívásokat családi légkörben. Találkozásoknak és továbbfejlődésnek teret adva. Várjuk a találkozást!

AZ ÖN FELADATAI - mutassa meg, mit tud!

  • Támogatás a házvezetőnő számára
  • A szobák és a közös helyiségek takarítása
  • Szobaellenőrzés a vendég érkezése előtt
  • Mosodaápolás

AZ ÖN PROFILJA - győzzön meg minket a tehetségével!

  • Hasonló környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • a tisztaságra és a rendre való odafigyelés
  • Szociabilitás, kíváncsiság és nyitottság az új tapasztalatokra

MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK

  • biztos éves pozíció vonzó kilátásokkal
  • 13. Havi fizetés
  • szakmai és személyes fejlődés a HUBERTUS Akadémia házon belüli programjain keresztül
  • vállalati egészségmenedzsment, lehetőség a fitneszterem használatára és az aktivitási programban való részvételre, különleges feltételek a masszázsra, medenceidő a munkavállalók számára heti 2 esténként
  • rugalmas munkaidő-modellek 5 napos héttel (részmunkaidő nélkül), digitális ügyeleti tervezés és átlátható munkaidő-nyilvántartás
  • vonzó rendezvények a munkavállalók számára, pl. karácsonyi ünnepségek és HUBERTUS-napok
  • Támogatás a szálláskereséshez, vagy szükség esetén szállásajánlat
  • egyedülálló elhelyezkedés a vidéken
  • Éjszakai szálláskedvezmények partnercégeinknél
  • Kedvezmények a család és a barátok számára a szálloda létesítményeinek privát használatára

Követelmények

HELYETTES HÁZVEZETŐNŐ / EMELETI HÁZVEZETŐNŐ (M/F/D)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó