Szakács (m/f/d) - Hotel Seevilla Wolfgangsee
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (45 óra/ 5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net

Jungkoch Szakács (m/f/d)

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Motivált fiatal szakácsot keresünk cégünk számára. Díjnyertes konyhai személyzetünket fogod támogatni az összes étel elkészítésében és bemutatásában. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség!

A teljesítményhez kötött bérezés nálunk magától értetődő.

Jelenleg átalakítás alatt állunk! Átalakításunk után 2024 tavaszáig az alábbi felújításokkal bővülünk:

  • 8 új szoba és lakosztály
  • Új masszázsszoba tóra néző kilátással
  • Tetőtéri fitnesz- és jógaterem terasszal és tóra néző kilátással
  • Egész évben használható tóparti tetőterasz
  • Relaxációs szoba felújítása az egész éves wellnesshez

A feladatokról előzetesen szívesen tájékoztatjuk Önt:

  • À la carte szolgáltatás esténként kb. 50 fő részére (szállodai vendégek és külső vendégek)
  • A szálloda vendégei számára: À la carte snackek délutánonként
  • Ételkészítés
  • Reggeli szerviz
  • Az áruk tárolásának önálló megszervezése a HACCP szerint

Ne habozzon és jelentkezzen most online.

Várjuk a jelentkezését,

Franziska Gastberger és a Seevilla csapata

Követelmények

  • Szeretsz emberekkel dolgozni.
  • Élvezed az ízletes ételek elkészítését.
  • Szakácsképzésben részesültél, vagy nagyon jó tapasztalattal rendelkezel a vendéglátóiparban.
  • Nagyon jó német nyelvtudás.
  • Jó angol nyelvtudás.
  • Előnyt jelent az előkelő à la carte szolgáltatásban szerzett tapasztalat.
  • Barátságos és tiszteletteljes együttműködés a mi A&O-nk.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

  • Extra szabadnap a születésnapodon
  • Work the lake app - kedvezmények a tó körül
  • Az új fitneszterem és jógastúdió használata a tóra néző kilátással
  • Továbbképzésre ösztönöznek és támogatnak
  • Sétatávolságon belüli szállás
  • Bónusz juttatás azon munkavállalók számára, akik nem igényelnek szállást
  • Találkozók és workshopok az új ötletek és a jó/produktív együttműködés érdekében
  • Munkavállalói kedvezmények saját szállodánkban és éttermünkben
  • Bónusz utalványok formájában az új alkalmazottak sikeres ajánlása esetén
  • Bónuszjuttatások a hosszú távú alkalmazottak számára
  • Rugalmas munkaidő és munkamodellek
  • És még sok más!
1800 €
Fizetés típusa
net
5 munkanapon keresztül 45 munkaórán keresztül
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • TV
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Háziállat megengedett
  • Képzés és továbbképzés
Egyéb
- A munka-/főzőruhákat szükség esetén ingyenesen kimossák
- Az ágyneműt és a törölközőket a szálloda ingyenesen biztosítja