Szakács (m/f/d) - Sportsbar
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € net

éves állás

Österreich, Tirol

Motivált szakácsot keresünk cégünk számára. Támogatod konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Vállalatunkban mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Az Ön kompetenciái
Munkahelyi tapasztalat
Tisztaság
Jó német nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
1 Jahr

Ajánlat

Ajánlatunk

Biztonságos munkakörnyezet
Szolgálati étkezés
2100 €
Fizetés típusa
net
Mivel sem Ön, sem mi nem elégszünk meg a minimális normákkal, ezért a kollektív szerződés szerinti minimálbéren felüli, vonzó díjazást ígérünk Önnek, képzettségétől és szakmai tapasztalatától függően.