Kozmetikus (m/f/d) - STOCK resort *****s
Kozmetikus (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Csapatunkat egy kozmetikus (m/f/d) munkatárssal erősítjük
Az Ön feladatai
  • Professzionális és klasszikus arckezelések, manikűr és pedikűr, fürdők, testkezelések, smink, testhámlasztás stb.
  • Szakmai támogatás és tanácsadás vendégeinknek
  • Aktív termékértékesítés és átfogó keresztértékesítés
  • A saját kabinjában a rend, a tisztaság, a biztonság és a higiénia ellenőrzése és biztosítása
  • Az általános rend és tisztaság biztosítása a fürdő teljes területén
  • Aktív támogatás a fürdő recepcióján

Az Ön profilja
  • Államilag tanúsított vagy államilag elismert kozmetikus szakképzésben részesült
  • Szakmai és speciális ismeretek ebben a pozícióban, lehetőleg hasonló szállodai kategóriában
  • Barátságos és kifelé forduló személyiség, erős vendégszeretettel és a munka szeretetével
  • Ápolt megjelenés és magabiztos viselkedés
  • Kommunikációs tehetség, amely képes a különböző igényekre reagálni
  • Nagyon jó német nyelvtudás és jó angol nyelvtudás (más nyelvek ismerete előnyt jelent)
  • Előnyt jelent a Maria Galland, a QMS és a Ligne St. Barth termékek ismerete

Az Ön előnyei

  • Biztos állás egy modern, családi vállalkozásnál, amely az "Év munkaadója" díjjal rendelkezik.
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Szabályozott munkaidő 5 napos munkahéttel és digitális munkaidő-nyilvántartással
  • A szolgálati beosztás társtervezése a szolgálati beosztás iránti kérelmek révén
  • Nincs egyéb megélhetési költség az ingyenes étkeztetésnek köszönhetően (reggeli, ebéd, vacsora, kávé és sütemény)
  • Egyedülálló személyzeti lodge tetőteraszos medencével, szaunával, infravörös kabin, fitneszteremmel, játékteremmel, ingyenes WLAN-hozzáféréssel
  • Ultra-modern szobák és apartmanok saját fürdőszobával, TV-vel, főzési lehetőséggel, terasszal vagy erkéllyel
  • Célzott bevezetés és ismerkedés a beszállási rendszerünkön keresztül
  • Személyes fejlődés és képzési lehetőségek
  • Vonzó helyszín, ahol a munka és a szabadidő összeegyeztethető
  • 20% kedvezmény minden termékre és szolgáltatásra a házban
  • 50% kedvezmény a Best Alpine Wellness Hotels összes tagszállodájában történő éjszakai tartózkodásra
  • STOCK TEAM Bonus Card számos előnnyel és kedvezménnyel az egész Zillertalban
  • Ingyenes töltési lehetőség az elektromos járművek számára

Ha szívesen vállalná a kihívást, és dinamikus csapatunk tagjává válna, kérjük, küldje el nekünk a teljes pályázati anyagát.

Várjuk, hogy megismerjük Önt!

STOCK üdülőhely *****sDorf 142A-6292 Finkenberg/Zillertal/Tirol

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely