Szakács (m/f/d) - Gasthof Pension Tauferberg
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Tirol

Leírás

Az Ön feladatai

A konyha zavartalan működésének biztosítása
Menü és étkezési terv készítése az évszak és a regionalitás figyelembevételével
Áru megrendelése
a munkafolyamatok és a higiénia folyamatos minőségellenőrzése

Képesítések és kompetenciák

Vendéglátó- és szállodaipari szakképzésben szerzett végzettséget
A konyhai területen szerzett munkatapasztalat
Nyitottság az új javaslatok iránt
A konyhai higiéniai előírások ismerete
Érzékelés és személyes felelősség
A munka élvezete és a munkára való hajlandóság
Rugalmasság és rugalmasság

Teljesítményünk

ingyenes szállás a személyzeti házban (egyágyas szoba)
ingyenes étkeztetés egész nap - szabadnapokon is
wLAN hálózatunk ingyenes használata
ingyenes mosodai szolgáltatás (mosógép használata)

A széles körű szociális juttatások mellett családi környezet és tökéletes lakhatás várja Önt ebben a fontos pozícióban

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Ismeri a hazai és nemzetközi konyhát, és nagy részletszeretettel és kreatív ötletekkel szeretné kielégíteni vendégeink legkülönfélébb igényeit és kívánságait? Szeretsz tapasztalt szakemberekkel egy csapatban dolgozni, és szeretnél egy sikeres vállalkozás részévé válni?

Ön szervezetten és önállóan dolgozik, és eredményorientált. Ön a gazdasági szempontok szerint vásárol, magabiztosan kalkulál, ismeri a higiéniai irányelveket, és kreatív a menü- és büféjavaslatok elkészítésekor. Szeretsz friss, regionális és szezonális termékekből és ételekből főzni, és az elmúlt években tapasztalatot szerezhettél a gasztronómiában.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
3 Jahre

Ajánlat

-) ingyenes szállás a személyzeti házban (egyágyas szoba)
-) ingyenes étkeztetés egész nap - szabadnapokon is
-) WLAN hálózatunk ingyenes használata
-) Ingyenes mosodai szolgáltatás (mosógép használata)
-) kellemes, családias munkakörnyezet

2500 €
Fizetés típusa
net
A kínált nettó fizetés a képzettségtől és a tapasztalattól függ (kb. 2 500,00)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Privát mosodai szolgáltatás
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • Társalgó
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Háziállat megengedett
  • Társasági nyugdíjrendszer

Kapcsolattartó személy és cím