Konyhai asszisztens (m/f/d) - Hotel Drei Sonnen
Konyhai asszisztens (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
15.06.2024
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € net

Allrounder Konyhai asszisztens (m/f/d)

Österreich, Tirol

A körülbelül 40 férőhelyes kis bisztró egy kicsi, de finom étterem Serfaus központjában. A jó borok, frissen csapolt sörök és házi limonádék mellett kávékülönlegességek és ízletes ételek is szerepelnek a kínálatban.

A 2024-es nyári szezonra keresünk egy mindenes (m, f, d) munkatársat a csapatba.

Az Ön feladatai

  • Kávét és finom italokat készítesz a bárban
  • Segítesz a felszolgálásban és az asztalok letakarításában
  • A mosogatóban gondoskodsz az edények tisztításáról
  • Segítesz a bisztrónk rendben tartásában

Munkaidő

  • 6 napos hét
  • Munkaidő: kb. 14:00 és 22:30 között
  • Fix szabadnap

Követelmények

Az Ön profilja

  • Előnyt jelent a vendéglátóiparban szerzett tapasztalat
  • Jó német nyelvtudás
  • Ápolt megjelenés és tiszta munka
  • Csapatszellem - barátságos és kedves

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Előnyök

  • Átlagon felüli fizetés - akár nettó 2000 € / 48 óra
  • Otthoni alvóbónusz - 250 € havonta
  • Részesedés a borravalóból
  • Szállás: modern egyágyas szoba konyhasarokkal, zuhanyzóval, WC-vel, kilátással a tiroli hegyekre és ingyenes WIFI-vel
  • CSAPAT VAGYUNK. Kártya - kedvezmények a felvonójegyekre, üzletekre stb.
  • Szabályozott munkaidő
  • Fiatalos csapat
  • Barátságos munkatársak és jó munkahelyi légkör
2000 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím