A reggeliztető szolgálat vezetője (m/f/d) - Apart Hotel Laurus
A reggeliztető szolgálat vezetője (m/f/d)
Belépés dátuma
01.07.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap / 40 óra)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

Österreich, Vorarlberg

Leírás

Reggeli Allrounder Apart-Hotel számára

Motivált reggeli all-roundert keresünk Lech am Arlbergben található kis szezonális vállalkozásunkba. Az Apart-Hotel Laurus egy elismert szálloda az előkelő üdülőszektorban. Lélegzetelállító környezetben fekvő szállodánk exkluzív kényelmet és első osztályú szolgáltatást kínál vendégeinek mind a nyári, mind a téli szezonban. Büszkék vagyunk arra, hogy felejthetetlen élményeket és első osztályú vendégszeretetet kínálunk vendégeinknek.

Az Ön feladatai

Szereted a korán kelést és a személyes kapcsolatot a vendégekkel? Akkor a legjobb helyen jársz!

Feladataid közé tartozik

  • A vendégek fogadása és gondozása a reggeli alatt
  • Vonzó svédasztalos reggeli biztosítása
  • A reggelizőasztalok és a büfé előkészítése
  • A reggeli alatt minden zökkenőmentes lebonyolítás biztosítása
  • A legmagasabb színvonalú kiszolgálás és a vendégek elégedettségének biztosítása
  • A vendégek egyéni kívánságainak és igényeinek teljesítése

Követelmények

  • Német és angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Előnyt jelent, de nem elengedhetetlen a szállodaiparban vagy az éttermi ágazatban szerzett tapasztalat
  • Az első osztályú szolgáltatás és vendéglátás iránti szenvedély
  • Erős kommunikációs készség és barátságos viselkedés
  • Képesség a csapatban és nyomás alatt történő munkavégzésre, akár stresszes helyzetekben is
  • Rugalmasság a munkaidő tekintetében, beleértve a hétvégéket és a munkaszüneti napokat is
  • Gyakorlatias mentalitás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
HOGAST myHOGAST
Alapvető ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

  • szezonális állás, akár hosszabb időszakokra (több szezonra) is
  • nagyon jó családi munkahelyi légkör
  • kis létszámú, motivált és elkötelezett csapat
  • kellemes munkahelyi légkör egy első osztályú szállodai környezetben
  • lehetőség arra, hogy felelősséget vállaljon a napi üzletmenetben
  • rendszeres munkaidő
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
  • ingyenes ellátás és szállás (ingyenes étkezés, szállás (kétágyas és egyágyas szobákban) saját fürdőszobával/zuhanyzóval, WC-vel, W-Lannal)
Fizetés típusa
bruttó
Erre a pozícióra havi bruttó KV alapbérminimum vonatkozik, a rendelkezésre álló képzettségi profiltól függően KV túlfizetésre való készség.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
Extrák
  • Munkaruha biztosított

Kapcsolattartó személy és cím